Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Więc ja się  wyżyję :)

 

Dźwiękowiec do wymiany....

Wiem ze to polska telewizja ale nie musi mieć podkładu tak głośnego że żeby usłyszeć o czym gadają trzeba słuchać tak głośno że wszyscy domownicy słyszą tło. Taki przekaz męczy i na dłuższą metę zniechęca.

Proponuję posłuchać zachodnich programów tam w większości przypadków zawsze słychać wyraźnie  komentarze a muzyka jest niezauważalna albo wprost jej nie ma.

W naszych komentator przekrzykuje tło. Druga sprawa to jak kończy się rozmowa nie muszę ściszać TV żeby nie było jazgotu. (ani zgłaśniać żeby słyszeć komentarz) W polskiej tv (i wielu filmach) normą jest dzierżenie pilota.

 

yyyy to już było :D

 

Telewizja?  :D

Jest co najmniej kilka polskich kanałów na YT na których jest dużo ciekawego materiału. U Was 3 odcinki po kilka minut z małą ilością treści.

Wiem że to start ale można było przygotować się lepiej i zrobić bardziej spektakularne wejście coby telewizja dała więcej niż chwilę oglądania.

Telewizja zobowiązuje.

 

Też skoro rowerowa to czy będzie dotyczyć wszystkiego co z rowerem związane?

Czy może specjalizacja?

 

Kolejna sprawa to sam materiał. Straszna sieczka.  Bardziej to przypomina "zajawki" promujące program niż sam program.

Nie widzę tu sprecyzowanej wizji co chcecie robić i jak :)

 

A i jeśli zostanie miganie dodajcie ostrzeżenie o padaczce ;) Coby wam widzów karetki nie zakosiły.

 

 

PS

 

Imprezy powinniście wyprzedzać czyli mówić o tych które będą.

Relacjonować szybko czyli na drugi dzień materiał powinien być już gotowy.

Zastanówcie się nad kamerkami dla zawodników coby móc np pokazać cały przejazd z perspektywy zawodnika czy kilku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest lepiej.

 

Zacznę jednak od początku: Irytujące intro przewijam o dokładnie 20 sekund szkoda mi na nie życia.

Rozmowy / wywiady zdecydowanie lepiej poprowadzone (lepszy też montaż tych fragmentów), adekwatne pytania i rozmowa prowadzona w dobrym kierunku. Fajnie, że podczas rozmowy pokazano też filmiki z przejazdu, fajnie się to wtedy ogląda, mogłoby to być robione częściej.

Jakość wideo nadal słaba, rozumiem, że potrzeba na to funduszy i nie każdy jest gotów żeby od razu pchać się na głęboką wodę ale może dałoby się coś poprawić podczas montażu / kompresji?

Poza samą jakością obrazu też kadry są słabe w porównaniu do zagranicznych produkcji, oczywiście żeby nie było znowu, że hejtuję czy coś, wiem że dopiero zaczynacie i wymaga to dużo praktyki i wprawy czasem talentu. Po prostu stwierdzam fakt. Jeśli poziom merytoryczny zostanie na podobnym poziomie jak odc. 3 i ulepszany to można wybaczyć początkowe braki w wideo.

 

Na koniec dodam, że aż szkoda tym razem, że tak krótki odcinek. Chciałoby się więcej jak np. strefa testów rowerów, przygotowanie całego maratonu czy było jedzenie zapewnione itp. (jak np. Bike Maraton). No i chciałoby się więcej zdjęć z przejazdów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kartoflu, to nie był maraton. To było EMTB Enduro. Podobnie jak w sportach motorowych, czas jest mierzony tylko na odcinkach specjalnych. Tu były cztery OSy. OS są nastawione na jazdę w dół, choć zdarzają się elementy podjazdowe. Na dojazdówkach do osów czas nie jest mierzony ale jest limit czasowy, w którym musisz się zmieścić żeby wystartować. A jedzenie było po drugim oesie. Generalnie to zupełnie inne zawody niż maraton, nastawione na innego odbiorcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stąd moja skromna propozycja żeby pokazać jak wygląda organizacja tych zawodów. Wiem, że to było Enduro, ale tylko tyle, nie byłem nigdy na takich zawodach więc w ogóle nie mam pojęcia jak to wygląda. Trochę rozjaśniłeś sytuację. Myślę, że takie wyjaśnienie zawodów byłoby wskazane bezpośrednio w filmiku bo odbiorców będziecie mieć różnych od zapaleńców po laików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Już dawno miałem napisać tego typu post bo też mnie zaciekawił brak kolejnego materiału. Ale stwierdziłem, że poczekam jeszcze trochę...
Na forum: Ostatnio: kwi 01 2015 23:28
YouTube: ponad miesiąc nie ma nic nowego, filmu, komentarza, wpisu.
Facebook: ostatni wpis 30 kwietnia o 16:57
rowerowatelewizja.pl brak czegokolwiek od ponad miesiąca

Żadnej informacji o problemach, poślizgu, zawieszenia, zakończenia kanału... nic.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Nie martwcie się! Tak szybko nie odpuszczamy :)

Dla ciekawskich... W ciągu dnia. dwóch odcinek będzie w sieci :)

 

A o problemach się nie pisze! Tylko się je przełamuje, bez robienia wokół tego szumu... Nasz profil żyje i nie ma mowy o kończeniu pracy nad Rowerową Telewizją...

 

Pozdrawiam

Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzedziłeś nas przed wklejeniem odcinka - :) 

Dzięki - ale i tak zamieszczam zapowiedź. 

---

 

Właśnie szukam fajnych miejscówek w Górach Ołowianych (takie małe pasmo górskie w Górach Kaczawskich), a fb pyta się mnie, co mi chodzi po głowie? 

 

Akurat zatrzymałem się w cudnym o tej porze roku lesie bukowym, który bezkarnie rozjeżdżany jest przez tzw. "krosowców". Dziwnym zbiegiem okoliczności nasz nowy odcinek jest w tematyce poruszania się rowerem po lasach i terenach chronionych... 

 

Chyba nie pojmę tego, dlaczego cześć naszego społeczeństwa, tak wybiórczo stosuje obowiązujące nas prawo...

 

ZAPRASZAMY na kolejny odcinek 

 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Właśnie w tej chwili nasza strona ruszyła! :)

 

Długo rozmyślaliśmy nad jej wyglądem, zawartością i co za jej pomocą możemy Wam dać...

 

Chcemy, aby było to miejsce, gdzie będziecie z chęcią zaglądać, szukając nie tylko kolejnych odcinków Rowerowej Telewizji!

 

Na początek możecie znaleźć nasze dotychczasowe odcinki, kalendarz imprez rowerowych, informacje o wydarzeniach, na które się wybieramy w najbliższym czasie oraz propozycje kilku miejscówek do jazdy rowerem.

 

Nad następnymi treściami pracujemy intensywnie i w najbliższym czasie będą się pojawiać na stronie, więc pamiętajcie o nas :)

 

Bo jutro wieczorem kolejny odcinek Rowerowej Telewizji :)

 

PRZEŁĄCZ SIĘ NA ROWER z nami!

 

Radek, Michał i Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ostatnio pojechaliście rowerem, trochę dalej niż okolice własnego domu? W nieznane Wam rejony Naszego kraju… A może trochę dalej? Byliście rowerem „za granicą”? A na jak długo planujecie swoje rowerowe tripy? Na kilka godzin? Może weekend? A co powiecie na podróż na kilka miesięcy? Mało? To może przynajmniej kilkanaście! :)

 

007-1900x700_c.jpg

 

W naszej rzeczywistości podróżowanie kojarzy się nam z jazdą samochodem, samolotem, do krajów cywilizowanych, gdzie temperatura pomiędzy dniem i nocą niewiele się różnią. Marzymy o hotelach ****, basenach, jedzeniem bez ograniczeń i drinkach z palemką… Gdzie tu duch odkrywania świata, ciekawość nieznanego, dotykanie czegoś nowego? Podróżowanie rowerem jest zupełnie inne. Pozwala na wolność! Daje dużo satysfakcji oraz wspomnienia na całe życie!

 

Zapraszamy na opowieść pełną pasji i zaangażowania!

 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie stronka wygląda świetnie - są kategorie, jest zapowiedź stopniowego dodawania porad/testów. Pewnie będzie rozwijany temat ciekawych szlaków w górach i nie tylko a do tego ciekawe dyskusje w formie filmu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny odcinek Rowerowej Telewizji przedstawia relację z Joy Ride Bike Fest 2015!

 

Joy Ride Bike Fest 2015 za nami! Jechaliśmy ciekawi imprezy, która ma już sprawdzoną renomę, a w tym roku Magazyn Bike potwierdził ją swoją obecnością i wsparciem. A jakie są nasze odczucia po powrocie?

 

MG_2006-1900x700_c.jpg

 


 

 

Jak się Wam podoba ? Czekamy na opinię :):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Długo musieliście czekać na kolejny odcinek...

Ilość tematów, obowiązków sprawiły, że trochę nam wszystko przesunęło się w czasie Emotikon wink

W najbliższym czasie nadrobimy wszystkie zaległości Emotikon grin

Przedstawiamy relację z Akademickich Mistrzostw Polski w kolarstwie górskim, które odbyły się w dniach 29 - 31 maja 2015 roku w Jeleniej Górze.

Zawody świetnie zorganizowane, trasa wymagająca, która oddzieliła przysłowiowych chłopców od prawdziwych mężczyzn Emotikon smile

Był ból, pot, adrenalina i satysfakcja po ukończeniu zawodów!

Zapraszamy do świata XC Emotikon smile

 

[video=youtube]

 

Jak się podoba :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11312934_1596736480580177_49764863495973

 

Czym jest rower w przestrzeni miejskiej? Czy tylko środkiem transportu dla mieszkańców? I w dodatku tych, których nie stać na samochód... A może rower to sposób na wyrażenie własnego JA, podkreślenie indywidualizmu, a może potrzeba przynależności do pewnej "subkultury". Rowerzysta w mieście to już nie tylko "zawalidroga", ale pełnoprawny obywatel tkanki miejskiej.

Cała otoczka wokół OSTREGO KOŁA jest niepowtarzalna i nieco "hipsterska" Emotikon wink I właśnie wokół fixów odbywa się Bike Days Festiwal Filmów Rowerowych, któremu w tym roku przyświecało hasło ROWER I KULTURA TO SYNONIMY. Filmy, kino, piknik na welodromie, animowanie miejskiej przestrzeni i wiele innych działań towarzyszyło tegorocznemu festiwalowi.

Nas wciągnęła atmosfera pikniku na welodromie im. Wernera Józefa Grundmanna we Wrocławiu. TOR zassał nas i okręcił wokół własnej osi! Aż się w głowie zakręciło! Pozostała nam masa obrazków i kolorów w głowie, a to co udało nam się uchwycić zobaczycie w relacji z festiwalu Bike Days.

Zapraszamy

 

[video=youtube]

 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11535825_1598316420422183_14214523796818

 

Czy sześć lat temu organizatorzy pierwszych zawodów w rowerowym enduro śnili o Mistrzostwach Polski? Czy ważniejsze było spotkanie z ludźmi, którzy kochają to samo, spędzają czas tak jak Ty, czy może liczyło się przede wszystkim "RIDE FOR FUN"?
Dzisiaj już nikt do tego nie dojdzie, co było pierwsze... Rower czy enduro? Każdy ma inne wspomnienia, inne przemyślenia...

Dzisiaj liczy się fakt, że pierwsze w historii Mistrzostwa Polski w rowerowym enduro przeszły do historii. Pomijając wszystkie kontrowersje, które towarzyszyły tym zawodom, najważniejsze jest to, że PZKOL dostrzegł tę masę "endurowców" i dał im szansę cieszyć się zawodami w randze Mistrzostw Polski. biggrin.gif

Co przyniesie przyszłość? Zobaczymy!
Ważne, aby każdy, niezależnie od "opcji politycznej", swoich osobistych animozji, dał tej imprezie choć trochę pozytywnej energii!!! Bo przecież to My ją tworzymy!

Tyle ważnego! smile.gif

Zapraszamy na relację z pierwszych w naszym kraju Mistrzostw Polski w rowerowym enduro!!! :)

 

https://youtu.be/mWvomtfRFHc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...