Skocz do zawartości

[trasy] Bory Tucholskie


Qaroll

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy,

 

Może ktoś poradzi, gdzie szukać kwatery w okolicach Borów Tucholskich pod kątem fajnych tras rowerowych? Chcę zorganizować jeszcze w marcu wypad na ~4 dni, co by można było sobie turystycznie, rekreacyjnie pośmigać po ładnych (i niewymagających) terenach. 

 

Będę wdzięczny za rady i sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Darek14, dzięki za namiary. Chyba jednak dla mnie to będzie trochę "za bogato". Moje potrzeby ograniczają się do łóżka, możliwości wzięcia prysznicu i nieprzeciekającego dachu nad głową. No może jeszcze elektryczność by się przydała, jako fanaberia kuchenka gazowa :P

 

FigoiFago, dam znać na pewno. Póki co ekipa mi się wykruszyła i chyba pojadę sam. Możliwe, że w kolejny weekend.

 

Jakby ktoś był chętny, to mogę zabrać z Wawy lub gdzieś po drodze 2 osobo-rowery. Za paliwo dużo nie wyjdzie, bo auto pali tyle co nic. Termin do dogadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qaroll, my w listopadowy weekend sprawdziliśmy agroturystykę w Męcikale i w Swornegaciach, poguglaj za szczegółami. W Brusach jest sympatyczny pensjonat Jo-Jo. Na pewno znajdziesz coś w Chojnicach. Poza tym w okolicy Kaszubskiej Marszruty nie ma niestety zbyt wiele ofert do wyboru. Kilka spraw więcej na naszej stronie.

 

http://www.znajkraj.pl/kaszubska-marszruta-bory-tucholskie-na-rowerze

 

 

 

nasza-kwatera-bory-tucholskie-2013-szymo

 

Rok wcześniej spaliśmy w agrodomku w Okoninach Nadjeziornych - całkiem sympatyczna miejscówka w domku w podwórzu - fota wyżej. Więcej w linku niżej.

 

http://www.znajkraj.pl/majowka-z-bydgoszczy-do-gdanska

 

Szy.

 

PS. Sorry za tę Marszrutę wszędzie, tak mi w oko takie tematy wpadają :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

We Wielu są dwa przyjemne ośrodki "eFKa" i teraz on się bodajże nazywa "beaver" albo coś w Borsku.

Plus tak jak wypowiadali się poprzednicy Swornegacie tam też masz organizowane spływy.

I jeszcze znane ośrodki mi w tych terenach znajdują się w Funce, Czernicy i Sominach ;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planowanie tras rowerowych czas zacząć...zatem warto podzielić się informacjami na temat infrastruktury rowerowej. Niedawno tj. na weekendzie majowym przecierałem szlaki Parku Narodowego Bory Tucholskie, niezapomniane widoki i co ważne odkrycie wyjątkowego miejsca na marszrucie przystanku rowerowego w Gościńcu "Jo - Jo" - super miejsce typowe dla rowerzystów z: przechowalnią i parkingiem strzeżonym dla rowerów, Interaktywnym stanowiskiem do planowania tras, myjką do rowerów, kącikiem naprawczym i oczywiście Kącikiem Rowerzysty – mapy, przewodniki, atlasy po Borach Tucholskich. Super Gospodarze regionalna kuchnia, kompleksowo organizują wycieczki rowerowe, spływy kajakowe w Borach Tucholskich - zakończone np. uroczystą biesiadą. Polecam to miejsce i do zobaczenia na Kaszubskiej Marszrucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...