Skocz do zawartości

[opony] szosowe dla 100 kg osoby


grzesk0

Rekomendowane odpowiedzi

witam, tak jak w temacie, poszukuje opon dla 100 kg człowieka, nie znam sie za bardzo i nie wiem jakie powinna mieć parametry taka opona, do tej pory używałem takich ale już są lichutkie. 

http://allegro.pl/schwalbe-smart-sam-28x1-60-performance-2015-w-wa-i5126946548.html

 

przeważnie jeżdżę po asfalcie ale było by super gdybym znalazł opone co również radziła by sobie terenie  

 

Cena: max 150 zł

rozmiar koła 28

moja waga około 100 kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musi być semi slick, czyli np:

- Schwalbe Hurricane

- Maxiss Wormdrive

- Geax Mezcal.

Wszystko zależy jak dużo w terenie jeździsz i czego oczekujesz. Jeżeli w większości to asfalt szukałbym raczej konstrukcji podobnej do Hurricane'a niż Mezcal'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vittoria Rubino, ale najszersze mają tylko 28mm. Ważę 130, I nie, nie jestem grubasem lol To dość tanie, i wytrzymałe, szybkie opony. Ja place za nie od 60 do 90 złotych.

Poniżej porównanie jak wyglądają nowe, po 1100 km i po około 2500 km. Jeżdżę na wszystkich możliwych typach drog, i nie omijaj takich co lubią pociąć opony. Wszystkim bardzo je polecam...testowane przez grubasa z USA przez ostatnie dobre kilka lat. Lol

 

3rubino.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...