Skocz do zawartości
  • 0

Cross czy MTB na zawody duatrathlonowe dla amatorów


Gość Zygi

Pytanie

Gość Zygi

Witajcie.

Proszę o radę przy doborze roweru. Zastanawiam się nad rowerem min. do zawodów duatrathlonowych, w których brałbym udział dwa, trzy razy w roku. Jeśli chodzi o wybór roweru to skłaniam się do crossa o jakiś przełożeniach, amortyzatorze bardziej jak do MTB i troche grubszych oponach. Trochę poczytałem i im więcej czytam tym mam większy mętlik w głowie. 

 

Trochę o mnie... mam 39 lat, wzrost 183cm waga 90kg trochę biegam mój najlepszy czas z zawodów na 15 km to 1 godz 11 min. Chciałbym teraz sprawdzić się w trochę bardziej wymagającej dyscyplinie.

Aha, mogę przeznaczyć na rower max 2,5 tys PLN i nie musi to być rower topowych firm, wolałbym wybrać dobre podzespoły niż napis na ramie! Proszę o pomoc przy doborze roweru, wielkości ramy, kół, amortyzatorów, przełożeń, hamulców itp. Mam kolegę, który ma sklep z rowerami, jednak przy doborze nie jest w stanie mi pomóc. Jednak może mi zamówić i poskładać rowerek. Z góry bardzo wielkie dzięki i proszę o wyrozumiałość, gdyż jestem laikiem jeśli chodzi o tego typu sprzęt .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...