Skocz do zawartości

[rama] Triban 500


Sugalak

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmiarówka decathlonu (czytałem, że wiele osób na nią narzeka) podaje mi ramę 60, a mam dostępny rower w rozmiarze 57, na którym czuję się dobrze. Moje wymiary to 189 cm wzrostu i 86 cm długości nogi od krocza. Jeśli chodzi o prześwit między kroczem, a ramą roweru jest to około 5 cm. Oczywiście wiem, że głównym czynnikiem jest moja wygoda, ale to moja pierwsza kolarzówka, więc boję się, że dopiero po jakimś czasie stwierdzę, że rower jest za mały. Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 186 cm i mam Tribana rozmiar 57 i nie wiem czy 60 nie była by lepsza. Sztyce mam mocno wysuniętą i dopiero jak dałem mostek na plus poczułem się na nim komfortowo. Przy Twoim wzroście celował bym w 60. Przy rozmiarze 57 pewnie też pojeździsz ale będzie to pozycja mocno sportowa. Najlepiej to jak byś pojeździł troche przed zakupem i sam zdecydował, jeśli byłbyś w okolicy Ustki to mogę udostępnić rozmiar 57 do pojeżdżenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc :) Z chęcią bym wpadł, ale niestety jestem studentem, którego środkiem transportu jest pociąg i komunikacja miejska, więc nie za bardzo mam możliwość dotarcia do Ustki, ale wielkie dzięki za propozycje! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...