Skocz do zawartości

[licznik,gps] najtańszy licznik z możliwościa zapisu śladu gps


jjgarcia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukałem na forum ale nie znalazlem odpowiedzi na moje pytanie.

Potrzebuje jakiegoś taniego licznika z GPS który słuzy tylko i wyłacznie do zapisu śladu (predkośc, dystans , czas) jeżdze typowo amatorsko

na aplikacji Endomondo trasy jak na razie do 150 km kupiłem w ubiegłym roku specjalnie telefon z bardzo wydajną baterią i nie powiem sprawdza się ale czesto gubi sygnał GPS  i to mnie strasznie denerwuje.

Co możecie polecić ?

Czy garmin Edge 200 bedzie dla mnie optymalny ? bo Edge 500 to już duzo wiekszy wydatek, przypomne że gps tylko i wyłacznie do zapisu trasy i zrzucenia na komputer.

Może jakieś inne propozycje ?

 

Z góry dziękuję z odpowiedzi

Pozdrawiam

Marcin

 

ps. ważne żeby obsługiwał dwa rowery ale w obecnie chyba nie ma z tym problemu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ważne żeby obsługiwał dwa rowery ale w obecnie chyba nie ma z tym problemu

W jakim sensie ma obsługiwać dwa rowery?

W większości przypadków liczniki GPS nie mają dodatkowego czujnika prędkości, więc nie ma problemu z wpisywaniem dwóch obwodów.

Jeżeli chodzi o zliczanie dystansu całkowitego dla dwóch rowerów, to z tym gorzej, bo większość chyba nie ma możliwości ustawiania kilku profili. Ale to łatwo załatwić samemu prowadząc loga wycieczek (np. spisując dane do arkusza kalkulacyjnego lub trzymając logi w różnych katalogach). Na pewno trzeba dopytać sprzedawcę o dodatkowy uchwyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...