Skocz do zawartości

[Licznik] Jaki licznik polecacie do MTB


nikodem1918

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym kupić jakiś dobry licznik już z wyższej półki mam namyśli liczniki z GPS pomiarem tętna itp. Chociaż na takie urządzenie powinno się już mówić komputer rowerowy :D Chodzi mi o coś w stylu Garmin GPS edge 500 lub coś w tym stylu i z jakąś przyzwoitą ceną.

 

PS. Przepraszam za poprzedni błąd w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mio Cyclo 105 kosztuje praktycznie tyle co garmin edge 500, niezbyt opłaca się kombinować. Przy Sigmie Rox 6.0, jak się nie ma dobrego GPSa to kupowanie logera za 200zł tez mija się z celem. Do tego koszt stacji dokującej (prawie 100zł). Lepiej odłożyć pare miesięcy dłużej na garmina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie z tego co mi najbardziej zależy jest ten GPS i pulsometr jak już wcześniej pisałem gdyż nie posiadam telefomu z funkcją GPS. Z Waszych komentarzy wywnioskowałem, że najlepszym licznikiem jest Garmin edge 500/510 tylko za niego muszę dać 650 minimum.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No GPS i pulsometr bo mam trochę problemy kardiologiczne.

Ok poszukam czegoś :D Dzięki


A co powiecie o tym liczniku ?

http://allegro.pl/licznik-rowerowy-atech-mcx-305-mb-z-pulsometrem-i5098451819.html

Albo o tej Sigmie ?

http://allegro.pl/sigma-rox-6-0-cad-licznik-z-pulsometrem-i-altimetr-i5050630587.html

Wiem mam rozmach ceny trochę ale też nie posiadam dużo hajsu na takiego Garmina :P

 

Co prawda nie ma GPS ale na to już przymknę oko :P

Miał ktos taki licznik i czy w ogóle się opłaca go kupować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Polecam mio 105, ma identyczne funkcje jak edge 500 a jest sporo tańszy. Udało mi się go uprać w pralce i nadal działa.

Jeżeli chodzi o oprogramowanie to nie miałem problemów, a platforma mio share ma bezpośrednie przekierowanie min, do stravy wiec jeżeli ktoś jest przyzwyczajony do innych portalów to ma wybór. Pasek tętna jest dużo lepszy niż w garminie, ceny dodatkowych akcesoriów są do zniesienia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...