Skocz do zawartości

Wspólne wypady rowerowe Poznań


Ollaa

Rekomendowane odpowiedzi

Zna ktoś z Was może trasę XC w Radojewie

https://www.strava.com/segments/7978435

 

i byłby chętny kiedyś wyskoczyć i mnie poprowadzić? Dzisiaj sam próbowałem, ale nic z tego nie wyszło. Bez GPSa sam tego nie ogarnę ;) Nie chodzi oczywiście o wyścigi tylko spokojny przejazd. Albo może ktoś kto nie zna tej trasy ale ma GPSa lub uchwyt na tel i byłby chętny obadać tą trasę?

Jestem z Winograd, mogę gdzieś dojechać lub nawet spotkać się pod samym parkiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek nie wiem jeszcze o której będę mógł z pracy wyjść, ale max o 17 byłbym w domu już być (Piątkowo). Bardzo chętnie bym zrobił 20-30km trasę, na szybko. Najlepiej Radojewo, ul. Poligonowa, Morasko.

W sobotę też miałbym trochę czasu, przewiduję że między 12 a 16 i bym mógł zrobić więcej kilometrów, ale nie chciałbym się bardzo zmęczyć.

 

boogeyman - na spokojnie mógłbym Cię tam zaprowadzić. Zdziwisz się jak łatwo tam trafić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

michuuu mi napisał abym walił tutaj, bo to jest główny temat ludzi z Poznania. Dlatego rzucę tutaj jeszcze raz :]

 

"Jutro chciałbym rano (9-10) wyjechać od siebie z chaty (Sobieskiego) na zachód przez: Złotniki, Kiekrz, Lusowo, Tomice, dalej na zachód przez wioski do Opalenicy i dalej czerwony do Nowego Tomyśla. Chciałbym zrobić przynajmniej 75km i powrót pociągiem. Trasa do modyfikacji, rower MTB i bez dużego pośpiechu."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

hej! mam dość nietypową sprawę... dzisiaj na podjeździe wyrwałam pedał... początkowo myślałam że poluzowały się bloki ale po chwili zauważyłam że to pedał jest dziwnie wykrzywiony... po wykręceniu okazało się że gwint jest uszkodzony... podobno można wymienić samą tuleję... czy ktoś z was ma może pomysł gdzie to zrobić w Poznaniu? z góry dziękuję i przepraszam że nie na temat... korba deore xt, pedały spd m520...

 

OQJauX.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wyjechany gwint w korbie są chyba tylko dwa sposoby na przykręcenie pedałów:

1. Wymieniasz ramię, w którym wyjechał się gwint, na nowe/używane

2. Nawijasz jakiś kawał materiału na gwint pedała (np. taśma teflonowa do uszczelniania rur, papier toaletowy - skuteczne do pierwszej kałuży, kawałek koszulki bawełnianej, etc.) i przykręcasz na wyjechany gwint do momentu uzbierania siana na nowe ramię korby/nową korbę.

Sprawdzone metody, polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos chcialby wybrać się jutro (sroda 22.07) lub w piątek (24.07) na przejazdzkę ok 60-100km. wyjazd 8-8.30 zeby spokojnie do 16 wrócić.

Ma być pogoda i nie padac, zaklepane. Trasa do uzgodnienia, ale szlaki rowerowe (nie haszcze;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czy ktoś jest tutaj zainteresowanyy krótkimi wyjazdami z sakwami i przejazd pociągiem w stronę województwa dolnośląskiego? 2-3 dniowe około.

Jak dostane wolne w pracy to czemu nie :) 14,15,16,17 sierpnia mam wolne (czwartek-niedziela) można pomyśleć.

BTW. dlaczego tam akurat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzisiaj to nie mówię dokładnie kiedy, bo to zależy od wielu czynników. W tym momencie mam plan na z jednym noclegiem - coś małego, dynamicznego i abym również sam mógł przejechać. Jednak w planach mam dużo i większe również.

 

Dlaczego? Bo najładniejsze tereny to lekkie górki. Przejechałem z kumplem samochodem z Legnicy do Jeleniej i bardzo mi się podobały tamte tereny, a on źle ustawił nawigacje i jechaliśmy wioskami. Dlatego teraz chce to samo zrobić rowerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej,

W sobotę 15.08.2015 o godzinie 5.30 planuję wyskoczyć poza miasto, głównie dukty leśne.

Trasę jaką proponuję to:

Poznań - Suchy Las - Złotniki - Chludowo - Biedrusko (dojazd wzdłuż warty) - Poznań (NSR) lub Poznań (przez poligon) lub Poznań (główną szosą) lub Poznań (przez Puszczę Zielonkę).

 

Oczywiście jest możliwość modyfikacji trasy :)

 

Jestem z Poznania/Piątkowa. Godzina wczesna, aby można było pośmigać sobie w miarę normalnej temperaturze :)

 

Miejscem zbiorki może być Tesco na Opieńskiego (obok myjki bezdotykowej).

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...