Skocz do zawartości

[stojak] shimano pro


Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie polecam. Miałem, używałem, dokładnie taki sam. Po półtora roku wyrobił się zaczep trzymający chwyt roweru w poziomie. Zaczął spradać "na głowę" w trakcie pracy. Podpiłowałem pogłębiając to wycięcie, żeby lepiej siedziało, ale nie pomogło to na długo.

 

Do zastosowań domowych polecam raczej coś z tym stylu Tacx Cyclestand, lub jak chcesz raz a dobrze do ParkTool PCS-4 z uchwytem 5D :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś zakupiłem coś takiego... 

 

stojak-serwisowy-corsa-402-peruzzo.jpg

stojak-serwisowy-corsa-402-peruzzo.jpg

 

Bardzo stabilny, koszt to około 150 zł, używam go od kilku miesięcy, myję na nim rowery, itd.. nie jest to full wypas pozwala i przy regulacjach napędu czy czyszczeniu trzeba na podłodze sobie klapnąć.. ale działa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz ten: http://allegro.pl/stojak-montazowy-veloman-bike-stan-ideal-s-mocny-i5115691522.html

 

Ja tyle za nowy zapłaciłem w tamtym roku ale po rabacie, teraz jakieś 350 zł kosztuje.

Nie jest może najwyższych lotów ale cały uchwyt jest metalowy, rury są ocynkowane też stalowe a nie aluminiowe przez co jest cięższy, bardziej stabilny, trzy nogi są naprawdę dobrym rozwiązaniem na nierówne powierzchnie.

Możesz go złożyć i wpakować do szafy jak nie używasz.

Jedyny problem jaki z nim miałem to ułamał się bolec, który mocuje plastikową klamkę na uchwycie, moja wina w sumie bo za mocno chciałem zacisnąć szczękę nie mniej jednak gdybym miał wybierać między Lidlem a tym wybrałbym Velomana bo jest dużo stabilniejszy, sztywniejszy i ma metalową szczękę, dzwoń do typa i dogaduj temat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz ciśnienia czasowego czekaj na ofertę lidla ...

 

W domowych zastosowaniach sprawdza się idealnie ... serwisuje na nim wszystkie moje rowery, rodziny i znajomych. 

Fakt nigdy nie miałem nic firmowego i ciężko porównywać ... ale przy lidlowym nie czuję potrzeby szukania czegoś lepszego.

 

Jak ciśnie cie czas to tutaj masz niemal bliźniaka do lidlowego ...

 

http://allegro.pl/serwisowy-stojak-rowerowy-mocny-do30kg-skladany-i5082479275.html

 

Z tym ze lidlowy kosztuje jakieś 30% mniej.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam porównanie i zdecydowanie bardziej mi pasuje Veloman, jest sztywniejszy, mniej zajmuje miejsca niż ten parasol, z resztą wystarczy porównać choćby same szczęki, lepiej się na nim po prostu pracuje i uważam że warto dołożyć, kwestia co kto woli.

Stojak z Lidla kosztował 129 zł, wiec ten za aukcji to nie opłacalna inwestycja.

Jeśli stać go na pro za prawie 500 zł to spokojnie może kupić ten za prawie połowę tej kasy i będzie miał stojak na lata takie moje zdanie w tej sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz ciśnienia czasowego czekaj na ofertę lidla ...

 

W domowych zastosowaniach sprawdza się idealnie ... serwisuje na nim wszystkie moje rowery, rodziny i znajomych. 

Fakt nigdy nie miałem nic firmowego i ciężko porównywać ... ale przy lidlowym nie czuję potrzeby szukania czegoś lepszego.

 

Jak ciśnie cie czas to tutaj masz niemal bliźniaka do lidlowego ...

 

http://allegro.pl/serwisowy-stojak-rowerowy-mocny-do30kg-skladany-i5082479275.html

 

Z tym ze lidlowy kosztuje jakieś 30% mniej.

 

Pozdro

 

Mam ten stojak, chyba nawet z tej samej aukcji. Stabilny, "nie da" się przewrócić. Do domu w sam raz.

Lidlowy faktycznie tańszy, ale dostepny tylko przez kilka dni w roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda jak dla mnie na prawie sześć stów, piszesz że wszyscy polecają ale dostałeś parę propozycji w tym temacie i żadna Ci nie pasuje, zastanów się jak często będziesz w ogóle oo używał i czy jest Ci potrzebny taki stojak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok tylko nie wiem czy mamy Ci przyklasnąć i gratulować udanego wybory ??

Park tool robi dobre stojaki ale ten, który podesłałeś to jeden z uboższych modeli i moim zdaniem nie warto go za taki hajs kupować,kumpel w serwisie ma wyższy model za ponad 1.5 koła zamontowany na stałe do podłogi, w zachwyt nie wpadłem, nie ma między nim np. welomanem jakiejś istotnej różnicy w samej pracy bo nie mówię o jakości wykonania, która oczywiście jest lepsza w park tool-u ale jeszcze raz dodam i że na jednym jak i drugim komfort pracy jest podobny więc jeśli nie ma istotnej różnicy to bym go odpuścił na twoim miejscu.

Najlepiej jak podjedziesz gdzieś, pomacasz i sam się przekonasz co Ci bardziej podchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy mówi, że stojaki park tools są najlepsze ale cholernie drogie...;/ znalazłem taki o to modeł w miarę przystępnej cenie

 

http://www.domenasportowa.pl/product-pol-28768-Stojak-montazowy-Park-Tool-PCS-9.html

 

warto ?

Mam taki i jest super. Te niebieskie rurki grube, solidne, wiec stojak na pewno się nie przewróci, uchwyt mocny. Nie miałem innego w rękach wiec cieżko porównać. Byc może trochę przydrogi ale ogólnie dobra jakość :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...