Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18


Rekomendowane odpowiedzi

Regulacja hamulca przedniego bo już klamka szła luzem do kiery a podobno klocki semi-metal. Oraz smarowanie i regulacja przerzutki a było to tak :

Jadę do biedronki :D bo mama miała zakupów dużo rozpędzam się wrzucam 3 normalnie weszła redukuje na 2 przed zakrętem zeszło git , jadę na prostej chcę wrzucić 3 nie idzie zrzucić na 1 nie idzie .... Myślałem że to śruby wychylenia bo sprężyna się trochę wyrobiła ale to nie to. Całą przerzutkę (nie dosłownie , wszystkie jej łączenia) ze strzykawki olejem oblałem i wytarłem nadmiar , przerzutka się rozruszała ale jeszcze regulacja wychyleń i napięcie linki bo to też w między czasie zepsułem :D Przerzutka chodzi w miarę , wiadomo nie jak nówka ale działa choć przy dobrej regulacji pewnie by chodziła jak nowa ale robiłem to w sumie 1 raz w życiu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś: 82,41 km ze średnią 30,2 km/h

 

impa, dnia 28 Cze 2015 - 10:52 PM, napisał:snapback.png

Dziś: 40,70 km ze średnią 25,2 km/h+smarowanie łańcucha emoji106.png

Nie jestem przyzwyczajony do takich Twoich przelotów. emoji6.png Prawie zawsze są trzycyfrowe emoji6.png emoji2.png 

 

Troszkę mniej czasu mam na kręcenie :icon_wink:

Edytowane przez impa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś 32,5 km ze srednia 26,6 km /h .  W tym jee b aa nym  kraju to nawet przy temp 29 st musi wiatrem napierdzielac... ale nie bede ukrywał ze dzis mi sie nie chciało bo od soboty miałem ucho zatkane i wkoncu po jeżdzie odetkałem...

+ naprawa blokady amora, bo wczoraj urwałem :)

Edytowane przez Michalik85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montaż aurigi , jednak przyszła szybciej :) ale te tarcze tektro to masakra ... przyjechała cała krzywa jutro prostowanie mnie czeka.

 

@Edit:

Nie wytrzymałem , musiałem pojeździć i masakra. Szybkie prostowanie w plenerze było git. Na szyszkę wjadę dzwoni , na właz od kanalizy dzwoni , na kratkę tą po boku drogi co woda spływa dzwoni ... Ktoś zaraz mi napisze "Mało sztywny amor masz" gów*o prawda RT 76 nie dzwoniła wcale , prosta była idealnie a to gówno od tektro ... niby ma 8 ramion a jest jak z papieru. Jak tylko znajdą się finanse na adapter to zakładam starą RT 76. Sam hamulec jest w miarę choć nie wiem jakie tam klocki są , wie ktoś? Przy hamowaniu cisza :)

Edytowane przez Ychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rowerze mojej narzeczonej są fabrycznie zamontowane tektro aurigi. Na samym początku było super. Fajnie hamowało i było cicho. Teraz hamuje dobrze tylko podczas hamowania tył jest głośny. Dźwięk jest dziwny ani to tarcie ani piszczenie. Podczas jazdy nic nie słychać, nic nie dzwoni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...