Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18


Rekomendowane odpowiedzi

Odebrałem paczkę , przyszedł amortyzator z kierownicą i mostkiem. Wszystko dostałem od kolegi z forum , za co dziękuję :) Kierownica okazała się za wąska , także kiedyś będzie do oddania. 

 

mqrHKIB.png

 

Wziąłem się za wymianę i pomieszałem stery :P Także jutro rozbieram jeszcze raz i złożę to porządnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj 83,3 km wietrznej szosy ze średnią 29,6km/h i 571 m przewyższeń.

Czy ktoś z Was zwrócił uwagę na Stravie, że w podsumowaniu podaje średnią np jak w przypadku wczorajszej jazdy 29,3 a w analizie 29,6. Czemu tak zaniża ?

Edytowane przez Supr_CK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, nie rozumiem.....Za to zrozumialem swoj problem - inna rzeczywistosc /rower, teren/ , jak czytam prawie 100km i 500+ przewychy...

@impa - kiedys , o ile dobrze pamietam zrobiles taka petle - przel.Kocierska, cos tam , cos tam, ze "zanegowalem" ilosc nabitych przewyzszen, pamietasz srednia?

Daj cos na zniszczenie przewychy, jakis dystans nie duzy, ale duza przewycha, bede mial jakies porownanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, nie rozumiem.....Za to zrozumialem swoj problem - inna rzeczywistosc /rower, teren/ , jak czytam prawie 100km i 500+ przewychy...

@impa - kiedys , o ile dobrze pamietam zrobiles taka petle - przel.Kocierska, cos tam , cos tam, ze "zanegowalem" ilosc nabitych przewyzszen, pamietasz srednia?

Daj cos na zniszczenie przewychy, jakis dystans nie duzy, ale duza przewycha, bede mial jakies porownanie.

to byłem ja. Wrzucę Ci tamtą trasę jak znajdę, a do tego ostatnie jeżdżenie po tamtym terenie: ok. 100 km, ale aż 2600 m przewyższeń. Pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było ostatnio, tamtej starszej jazdy poszukam wieczorem, bo teraz dopiero wróciłem z roboty i muszę jeszcze przesłać owoce swojej pracy… :(

Ta ostatnia jazda była 3 dni po solidnej glebie z Żaru. Leczyłem nogę przez 3 tygodnie, więc na trzeci dzień jeszcze bardzo było źle, choć udawałem przed rodziną, że jest spoko. Prędkości więc nie są miarodajne - sądzę, że w normalnej sytuacji przejechałbym tę trasę odrobinę szybciej - ile nie wiem. Ale zapas wydolnościowy był dość duży. 

 

https://www.strava.com/activities/673354477

 

Kocierz, Magurka, Żar, Chrobacza Łąka, Przełęcz Targancka, Kocierz. kilka dni nie jeżdżenia, noga jeszcze trochę pobolewa, strupy ciągną. Ale przynajmniej przez chwilę nie czułem się jak emeryt.

 

 

 

shit%20happens.jpg

 

 

Edytowane przez parmenides
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubo poleciales bo i Chrobacza i Wilkowicka, syte podjazdy. Nie widze sredniej bo doszczetnie na Stravie sie nie znam, ale przeliczajac sam czas z km, to oczywiscie jest lepszy niz moj, ale nie jest ze mna najgorzej. Co prawda ja mam 9x mniej przejechane w tym roku i patrzac na budowe to blizej mi do niedzwiedza niz sarny. Mimo to gratuluje.

9200km do sierpnia, je pier....

 

edit.  Tak ptrze, ten rower oparty to Twoj? Szosa to nie jest jak myslalem.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 3 dniach walki wymianę można uznać za zakończoną :P

qOB9rRn.jpg

JlLWxpi.jpg

3KMdJl3.jpg

 

Rano skoczyłem rowerem brata do serwisu na nabicie gwiazdki i potem to zmontowałem. Po drodze zepsułem dzwonek , także kupiłem drugi i przed chwilą też kilka km wpadło.

Edytowane przez Ychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Mimo to gratuluje.

9200km do sierpnia, je pier....

 

:)

A w temacie: wczoraj i dzisiaj tylko dojazdy do pracy. Dwudniowa konferencja "Pokazać - Przekazać" w Centrum Nauki Kopernik. Codziennie ok. 52 km, mało snu. Jutro niestety też pracuję, ale wieczorem idę biegać. Podjadę na najbliższego Orlika i pobiegam szybko i krotko albo pobiegnę z domu dłużej i wolno. Wprawdzie nie rowerowo, ale moim zdaniem bieganie jest genialnym uzupełnieniem roweru, jeśli nie jest się oczywiście zawodowym kolarzem, a jeździ się tylko dla przyjemności. Ja tak mam. pozdr

Edytowane przez parmenides
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...