Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18


Rekomendowane odpowiedzi

@Sansei

Haha, owszem jechałam wczoraj trasę Siedlce Warszawa ok. 11-12 a potem wracałam ok 18-19.... tyle, że w samochodzie ;)

Mogłeś jednak widzieć kogoś w ciuchach Cyklona bo sporo ludzi od nas z klubu tam się kręci po trasie (Cyklon mieści się w Wesołej).

 

Wczoraj za to wieczorem (ok 21ej) zrobiłam sobie kółko Ursynów - Okrzeszyn - Wał Zawadowski - Most Siekierkowski - Sikorskiego - Ursynów w żwawym tempie górakiem... i za każdym razem jak jadę wałem po ciemku to podziwiam elektrociepłownię Siekierki. Ona w nocy wygląda jak jakiś kosmoport, nieprawdopodobna jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokręciłem dziś z bratem , mocno w górę i mocno w błocie. Jechaliśmy w nieznane , jadę za bratem i nagle On się zakopał do połowy koła , hamulec i postawiło mnie na przednim kole. Najciekawiej jednak było w górę , koło prawie w miejscu , zatrzymasz się to nie ruszysz :P

 

Jutro będzie co czyścić , także zapodam fotki z tej "zabawy:. 

k89qLKu.png

Edytowane przez Ychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocna solóweczka na szosie -> 60km / 38.6kmh średnia

Twoje nogi dzialaja na Festo Components??

153342_597234.jpg

Kurde. drugi @impa mutant.., robicie dla mnie tak absurdalne srednie, ze nie pojmuje. Byc moze moje niepojmwanie jest z tego, ze nigdy nie siedzialem nawet na porzadnej szosie a i mieszkam w sercu Beskidow..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@shotgun

 

Jazda była w płastkim terenie w tę i nazad z kilkoma zmarszczkami. Mocno, ale nie w trupa :) na zwykłej szosie bez lemondki.

tutaj masz ślad jakby Ciebie interesowało: https://www.strava.com/activities/681396818

 

W górach zależnie od podjazdów i przewyższeń na pewno było by dużo wolniej, ale nie będę próbował szacować o ile bo to bez sensu :)

A czy rower szosowy sam jeździ? hmmm :- )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie o to chodzi, ze sam jezdzi, ale ciezko porownywac 14kg ninera na oponach 54mm z porzadna szosa. Niestety moje opony Big Apple choc lyse sa strasznie ciezkie. Ciezko porowywac, skoro ktos robi 60km i 660 przewychy, jesli ja startuje z domu i robie te przewyche na 14km....Ciezko porownywac osobe trenujaca z osoba jezdzaca sporadycznie nie wnikajac juz w ich gabaryty...Ogolnie szacun za srednie, bo moj wpis w zadnym przypadku nie mial Was dyskredytowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mess zastanawiałam się, czy się nie pojawić na tej ustawce ale zapowiadane "żwawe" tempo mnie odstraszyło i chyba dobrze bo wczoraj miałam zdecydowanie zły dzień, bomba od samego startu, wróciłam do chaty tak styrana, że nawet kilkuset metrów do pełnej 50 nie chciało mi się dokręcić...

Pozdr. Marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...