Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18


Rekomendowane odpowiedzi

Przez taki teren to już dawno / wcale nie jechałem. Wszystko powymywane przez deszcze , kamienie i jakieś strumyki po nich płynące. Ślisko jak cholera , później błoto takie , że gaz do oporu :D a koło w miejscu. Po 3 obrotach koła wyjechałem , trafiłem na jakieś piaski - nosiło po całej drodze , zjazdy wysypane gruzem :P Widoki nie były złe , ale przy takiej temperaturze nie wiem czy się opłacają.

 

Zepsułem kolejne słuchawki ... Cóź za gów*iane kable. Chyba czas na bezprzewodowe.

wNNuDNf.png 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam te długodystansowe przejazdy, a jeszcze bardziej gdy kobieta pokonuje 600 km w 27 godzin ( w tym ok. 4,5 godz. przerwy )

https://www.strava.com/activities/162732447

@ siimon

Gdzieś Ty był :icon_question:

max 118 km/h ?

 

@Marta

 

Suport zdechł na amen? ;) Podobno każda wymieniona część to większa średnia prędkość nawet jeśli wymienisz tylko dzwonek :D 

Edytowane przez misiojedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

@ misiojedzie

Akurat na te 118 km/h można przymknąć oko, bo na Stravie zdarzają się różne kwiatki.

Mazury to nie Alpy, gdzie Włoszczowska jechała 114 km/h za samochodem :icon_cool:

W tym przypadku zaryzykuję stwierdzenie, że trasa i czas są jak najbardziej realne, tym bardziej, że z ową Panią jechał pewien Pan, który jadąc w grupie pokonał trasę Ultramaratonu Bałtyk - Bieszczady 2012 ( 1008 km ) w 35 godzin i 19 minut : http://1008.pl/wyniki.html

@ impa

Opuszczasz się ..., no chyba, że to lato w mieście, czy coś takiego :icon_lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedziałem w Rzędkowicach i narzekałem jak fajnie byłoby mieć teraz rower i wykorzystać szansę na wyszalenie się w Jurze zamiast wspinać się na jakieś głupie kamienie ;)

 

Tapnięte z mojego Mi3. jeśli napisałem coś dziwnego to wina autokorekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...