Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18


Rekomendowane odpowiedzi

Wymieniłem pedały , manetki , odpowietrzyłem hamulec. Było tak jak myślałem , w  zbiorniczku brakowało a do tego kilka pęcherzyków. Twarda klamka - kocham to :D Przednia przerzutka chyba umarła śmiercią naturalną , jak wrzuca dobrze to nie zrzuca wcale , jak zrzuca to nie wrzuca. Ustawiłem na redukcję a żeby wbić wyżej trzeba dociągnąć manetką i przytrzymać ale w najbliższym czasie czas na jej wymianę. Klocków pół metali nie zakładałem bo przy twardej klamce póki co jest dobrze :)

 

Do tego chyba się gdzieś wybiorę żeby wszystko ładnie przetestować :)

 

Edit:

Spryskałem przerzutkę czymś typu wd i się ciut rozchodziła , ale to dalej nie to. W każdym razie 9 km testowo było. 

Edytowane przez Ychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś przypadkiem musiałem przerwać trening i jest w dwóch częściach.

YRSRTLL.png

dgApZjh.png

 

Nowe manetki chodzą pięknie :) Z tyłu można szybko redukować i szybko podbijać , zmiana biegów stała się łatwa i przyjemna :) Byłem dziś u brata i jakimś cudem po licznych próbach i przestawianiu wózka udało się wyregulować przednią przerzutkę i też działa dobrze. Lewa manetka miała luz , rozebraliśmy ją i okazało się , że śruba się odkręcała - daliśmy drugą nakrętkę i jest dobrze. Obudowa się nie domyka ale kiedyś zrobi się to na loctite i będzie można normalnie zamknąć. 

 

Do tego w lesie się trochę zgubiłem i sobie krążyłem , ale wróciłem :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj 29 km, do i z firmy. Jakoś tak bez polotu. Straszna duchota. Niemniej zmusilem się do szybkiej trasy przez las i zrobiło mi się lepiej. Jednak mialem caly czas przed oczami czekającego w lodówce Pilsnera :) No cóż, jest kij, musi być marchewka.

 

Tapnięte z mojego Mate 8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...