Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18


Rekomendowane odpowiedzi

dzis piekna pogoda wiec postanowilem zrobic sobie 60 km :) uzbrojony w zapasowa detke, pompke itp pojechałem. Na 30 km zlapalem gume i dopompowanie nic nie pomoglo wiec zmiana detki. Postanowilem wracac. na 50 km Złapałem druga gume... mega duzy kolec wlazl w opone przebil detke... Napchałem trawy do opony ( nie bylo nigdzie nic suchego ) i pojechałem. Ujechałem 2 km i w oponie ze swiezej trawy zrobil sie gnojownik :) i tak 7 km szedłem obok roweru w butach spd. Sama radość... Ogolnie to w ciagu jakichs 11 miesiecy zlapalem ok 8 gum. Za kazdym razem wyciagalem cos z opony, wiec opcja ze cos nie tak z obrecza odpada. Chyba pora zeby przejsc na mleko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sobie wczoraj zainaugurowałem sezon w BMach.

Najpierw wnerw, bo zimno jak diabli i wiało, 15min później okazało się, że przednie koło się rozszczelniło i musiałem wrzucić dętkę.

Na szczęście to był "koniec nerwów". Wpadam na metę, SMS - 1 w kat. Patrzę 5min później na stronie i już drugi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turystyczny przejzd ~62km. Krótko ale z przygodami.
Żonka wkręciła przerzutkę w szprychy oraz jak by było za mało wygiął się hak - wsio nie do uratowania.

Na szczęście trafiłem na dobrego człowieka (ze Świdnicy) co użyczył rozkuwacz :)
Duże Dziękuję! Trochę to trwało ale dojechała :whistling:

 

Straty: tylna przerzutka 105 5800, łańcuch, hak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejne 40 km zrobione ( w tym sezonie już w sumie 420) plus zabawna sytuacja spotkałem duży radiowóz tzw. "lodówa" w środku lasu patrzyłem z niedowierzaniem jak powoli pokonują dziury, błoto i wystające gałęzie( chyba myśleli że jadą terenówka) na co jeden z policjantów rzekł do mnie " Co zdziwiony? " na co odpowiedziałem - w tym kraju to już mnie nic nie zdziwi.  :w00t:

http://app.endomondo.com/workouts/506128106/21140996

Edytowane przez mmisiek9612
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...