Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj z rana 88 km, avs 29,7, tętno spokojne, ale wiatr też spory i zimno - ok 14 stopni, ale odczuwalna temperatura niższa. Robi się jesień. Odkurzyłem trenażer i cały osprzęt do niego… Wracam też do biegania - wczoraj 11 km w tempie 5,37/km.

Dzisiaj też przekroczyłem 10000 km w tym roku. Jeszcze parę planów mam. Na najbliższy weekend trasa dookoła Tatr - jeśli oczywiście pogoda dopisze. A potem, pod koniec października, ostatni brevet w tym roku - dookoła Wawy 200 km. I to będą chyba ostatnie długie trasy w tym roku. Może uda się wyrwać jeszcze kilka dni w Beskidach, ale to w zależności od pogody w listopadzie. 

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wróciłem na rower po chorobie i zrobiłem około 50 km co pewnie na dobre mi nie wyjdzie. Pojechałem znaną mi trasą i wracając postanowiłem że pojadę inną drogą i to był ten błąd. Krążyłem ponad godzinę po lesie kilka razy zawracając. W końcu dojechałem do jakiegoś asfaltu gdzie spotkałem starsze małżeństwo , zapytałem o drogę i wreszcie zobaczyłem znajomą mi okolicę. Dobrze że kogoś spotkałem bo inaczej pojechał bym w złą stronę i przejechał 12 km w drugą stronę. Już czuję jutrzejsze zakwasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana manetek na SRAM X9 Trigger, które dzisiaj dotarły. Trochę regulacji przerzutek, smarowanie łańcucha i jazda testowa ok 17km.

 

PS.

Jest ktoś kto ma te manetki i jest w stanie napisać czy można w nich regulować pozycję dźwigni? Zauważyłem, że wyższe modele mają śrubę przy dźwigni dzięki której można ustwić manetkę pod dowolnym kątem. X9 tego nie ma, ale może da się to zrobić jeżeli się ją rozkręci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana manetek na SRAM X9 Trigger, które dzisiaj dotarły. Trochę regulacji przerzutek, smarowanie łańcucha i jazda testowa ok 17km.

 

PS.

Jest ktoś kto ma te manetki i jest w stanie napisać czy można w nich regulować pozycję dźwigni? Zauważyłem, że wyższe modele mają śrubę przy dźwigni dzięki której można ustwić manetkę pod dowolnym kątem. X9 tego nie ma, ale może da się to zrobić jeżeli się ją rozkręci?

Nie da sie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana ramy w moim Radonie na rozmiar mniejszą... Rozebranie roweru na części pierwsze poszło błyskawicznie, ale późniejsze czyszczenie wszystkiego, smarowanie, składanie, regulacje, etc. pochłonęły sporą część dnia... Ale rower, jak nowy :) Było od razu iść w 20''. Przy okazji ogromny plus dla Radon/Bike Discount customer suport. Załatwili mi nową ramę w tym samym malowaniu (spawana na zamówienie bo wymiana musiała być ten sam model w tym samym malowaniu) w niecałe 2 tygodnie i za bardzo, bardzo rozsądne pieniądze :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...