Skocz do zawartości

[opinie] sklep Stylowy Rower - Poznań


Cosoro

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno kupiłam rower w sklepie Stylowy Rower w Poznaniu. Zawsze marzył mi się piękny, miejski rower z oryginalnym designem. Jest bardzo wygodny i nowoczesny. Co prawda nie jest wyposażony w amortyzatory, ale sprężyny pod siodełkiem wystarczają w zupełności. Nie jeżdżę przecież wyczynowo, a do miasta nadaje się idealnie. Sklep ten bardzo przypadł mi do gustu. Miła obsługa, ale nie nachalna. Bardzo tego nie lubię. Znają się na tym, co robią i z chęcią odpowiadają na pytania. Polecam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Nasza rowerowa rodzina znowu się powiększyła. Do takich marek jak: GT, Merida, Head, Univega, Kettler, Schwinn, Kokkedal, 3G-bikes, Maxim, Romet, Northtec dołączył właśnie CUBE. Już teraz mamy sporo rowerów na sezon 2016, jak i dobrych wyprzedaży rocznika 2015. Wpadajcie sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Też kupiłam u nich rower dla syna. Bardzo miła i pomocna obsługa, potrafią bardzo dobrze doradzić. Rower sprawuje się świetnie, syn jest zadowolony. Jeśli ktoś szuka fachowej pomocy w Poznaniu odnośnie zakupu roweru, to nie ma się co zastanawiać tylko odwiedzić Stylowy Rower. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...