Skocz do zawartości

[Ruda Śląska] gdzie, z kim i kiedy na rower


Lucas76

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jako, że wątku dotyczącego Rudy Śląskiej nie ma, to może takowy założę i znajdzie się kilku raiderów do pojeżdżenia.....

Tyle wstępu...

Na początek jutro, o ile pogoda pozwoli, chcę się wybrać na malego tripa w kierunku Zabrza wzdłuż torów PKP....to plan, a reszta wyjdzie w terenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

a ja dziś taki wypad sobie zrobiłem, a okazji urlopu:


i kilka fotek na lekką zachętę :)

na 4 kilometrze, moj rowerek

p6oq4kb63shj_t.jpg

i tak wygląda droga w kierunku Zabrza (lewa str torów) na 5 kilometrze

5lzzanrnmhwb_t.jpg

a to miejsce 6 kilometra, czyli w lesie

8r7n68scmwk1_t.jpg

przejazd przez tory, przed 8 kilometrem

odns57sthbyb_t.jpg

i potem od 8 kilometra powoli do domku :)

a jakby kto pytał, to ja :)

axgkx4hqcglk_t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, też jestem z Rudy Śląskiej z wirku konkretnie, w zeszłym sezonie zrobiłem kilka wycieczek ładnych , dystansy po ok. 100km czasami mniejsze czasami dłuższe, ale że z Rudy nikogo nie było to podłączyłem się do tematu Katowice pikniki i zagłębie i ustawiałem się z kolegami z katowic i chorzowa czasami w parku śląskim, albo w kochłowicach na drodze w kierunku ligoty i potem ruszaliśmy razem.

Takze polecam na przyszłość, fajne trasy poznałem dożu lasów zwiedziłem i też dobrych lokalnych asfaltów np w drodze za zamek lipowiec koło chrzanowa lub okolice bierunia. jakby ktoś coś planował to piszcie też tutaj może się zbierze więcej ludzi z Rudy na ten sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak znasz jakąś fajną trasę na chechło to możemy się przejechać, co do ustronia wisły to jest do zorganizowania ale myśle że to lepiej jak się ociepli to można przez pszczyne do wisły zajechać, chłopaki z katowic mają te trasy obcykane, także pewnie dało by się zmontować dobrą ekipe, jedziemy do wisły rowerami, a powrót do katowic pociągiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisła jest planowana koło czerwca, będzie na bank wcześniej info na Piknikach. Tak jak Domin pisał od 100 km z Kato kołami powrót cugiem

 

ostatnio jakoś tak jechaliśmy: Brynów - Ligota Akademiki - Zarzecze - Podlesie - Tychy Żwaków- staw "Paprocany" - Kobiór - Pszczyna - Goczałkowice - Zabrzeg - Landek - Zaborze - Drogomyśl - Skoczów - Ustroń - Wisła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam. 20 Marca rusza Chorzowska Masa Krytyczna zapraszam o 18 n DW. PKP Batory ;) A 28 Marca 6 Rajd Nocny :) od 19:45 tak samo DW PKP obie imprezy kończą się grilem :)

Witam,

ten nocny rajd 28.03 to pewna impreza?

bo mam zamiar z bratem i kumplem wybrac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...