Skocz do zawartości

[pompka rowerowa] Solidna mała pompka do ok. 120zł


marlotnik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Może  temat się powtarza, ale chcę się dowiedzieć w sprawie pompki, bo moja aktualna merida się wysłużyła, a była tylko rok. Przeczytałem kilka wątków i część osób napisała że albo pompka Lezyne alloy albo topeak racerocket ? Chciałbym wydać około 100 zł, może być 120 zł. Potrzebuję małej  pompki ( którą zmieszczę w plecaku) aluminiowej solidnej na lata, która szybko napompuje koła, a nie namacham się ręką tak jak do tej pory, z trwałym wężykiem, z systemem podwójnego pompowania (kiedy tłok popycham i ciągne), pompką będą pompowane koła tylko MTb, nie szosowe więc ciśnienie nie musi byc 11 bar, może być 8 lub troszkę mniej. Co możecie polecić sprawdzonego i trwałego ? Stawiam na solidność, szybkie pompowanie i  trwałość wężyka. Co możecie polecić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Używam dwóch modeli Topeak Race Rocket HP i druga MT. HP bardziej pod szose i trzeba przy mtb się namachać przy pompowaniu, ale jest mniejsza, MT dosyć szybko pompuje ale nie bardzo się mieści do małych podsiodłówek. Generalnie nic mi się nie psuje, wszystko działa ok. Uchwyt na pompkę w zestawie i przy koszyku bidonu można wozić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...