Skocz do zawartości

[serwis Poznań] przegląd i wymiana ślizgów z amortyzatorach SR NEX i NVX


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Możecie polecić jakiś rzetelny serwis w Poznaniu, któremu mógłbym powierzyć w ramach przeglądu amortyzatory SR NEX i NVX? W NEXie będzie pewnie trza wymienić także ślizgi bo złapał niemożebne luzy.

Nalepiej gdyby tez serwis nie zabijał ceną, tzn nie musi być jakoś super tanio ale wolałbym nie płacić jak za zboże ;)

Z góry wielkie dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Activii jak i do Erubike'u skierowałem jeszcze z końcem jesieni bodajże - później jakoś o temacie zapomniałem ale zbliża się dla mnie i mojej małżonki sezon więc coś z tym fantem trza zrobić.

Jesli chodzi o Activię to nie dostałem odpowiedzi - kontaktowałem się via FB. Z Eurobike natomiast dostałem info odnośnie ceny samych ślizgów bez usługi przeglądu i wymiany. Z tego co pamiętam to cena za nie to było ~30 zł.

Wiem, że te amortyzatory to najniższy segment ale i tak pewnie ich przeglą wraz z wymianą części wyjdzie taniej niż kupno nowych widelcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zadzwoń do p.Pawła z Rower Tramp w Skórzewie. Koleś serwisuje rowery,startuje w maratonach,składa rowery dla siebie i kilku osób z Northtec Bike Team. Bardzo miło się z nim rozmawia. Serwisował rower mojej żony i wymieniając amortyzator policzył tylko koszt zakupu widelca bez kosztów montażu. Wszystko z paragonem:)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Może zadzwoń do p.Pawła z Rower Tramp w Skórzewie.

Z cennika:

przegląd gwarancyjny (podstawowy) 30 zł
przegląd amortyzatora sprężynowego (w cenie jest zawarty nowy smar) 45 zł
przegląd amortyzatora olejowego/powietrznego 180-200 zł
wymiana sprężyny 20 zł
wymiana goleni górnej + przegląd widelca 45-150 zł
wymiana goleni dolnych 45 zł
osadzanie ślizgów 60 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...