Skocz do zawartości

[buty Sidi] Czy możliwe, że Sidi Drgaon 2 i Sidi Ergo 2 różnią się rozmiarem?


kolcichy

Rekomendowane odpowiedzi

WItajcie Forumowicze,

Mam problem. Otóż posiadam buty MT Sidi Dragon 2 w rozmiarze 44 (wkładka 28cm mierzona prosto z buta). Zamierzam kupić buty szosowe Sidi Ergo 2. Przymierzałem 44 (co prawda inny model Sidi szosowych) i były za małe. Za to Sidi Ergo 2 w rozmiarze 44,5 są wg mnie ok. Czy to możliwe, że buty szosowe jednej marki z wypustu z jednego sezonu (bo Dragon 2 i Ergo 2 to ten sam rok) MTB i szosowe mogą różnić się rozmiarem? Byłbym wdzięczy za odpowiedź, bo jednak wydatek nie mały i wolałbym mieć pewność.

 

Z góry dziękuję!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to możliwe, że buty szosowe jednej marki z wypustu z jednego sezonu (bo Dragon 2 i Ergo 2 to ten sam rok) MTB i szosowe mogą różnić się rozmiarem?

Może używają innych kopyt bądź form na których zaciągany jest wierzch buta inaczej skorupa (dawniej cholewka), mogą one się nieznacznie różnić wymiarowo i dlatego są niewielkie wahania w rozmiarze buta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według rozmiarówki SIDI buty w rozmiarze 44 mają wkładkę długości 27 cm. Zmierzyłem wkładkę w moich dragonach3 rozmiar 44 i ma dokładnie 27 cm długości. Natomiast but rozmiaru 44,5 ma wkłądkę długości 27,3 cm. Czy Twoje dragony to aby na pewno rozmiar 44?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...