Skocz do zawartości

[rower] corratec superbow worldcup


haulin11

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem nie opłaca się. Za takie same pieniądze dostaniesz już rowerek na większych kołach i z niewiele gorszym osprzętem. Na części również się nie opłaca bo rowerek jako taki ma już kilka lat. Moim zdaniem, realna cena za ten rower to jakieś 2-2.5k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby większe koło było wyznacznikiem opłacalności...rower jest nowy na pełnym xt, na dobrych kołach, fajnej, sztywnej ramie, jak by mi ktoś zaproponował 2 tyś to bym się roześmiał i wysłał na rekonesans do byle jakiego sklepu rowerowego by sprawdził jakie graty dostanie za 2 koła.

Dzwoń i negocjuj bo 4700 to zapewne wyjściowa cena i możesz ją jeszcze zbić 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby większe koło było wyznacznikiem opłacalności...rower jest nowy na pełnym xt, na dobrych kołach, fajnej, sztywnej ramie, jak by mi ktoś zaproponował 2 tyś to bym się roześmiał i wysłał na rekonesans do byle jakiego sklepu rowerowego by sprawdził jakie graty dostanie za 2 koła.

Dzwoń i negocjuj bo 4700 to zapewne wyjściowa cena i możesz ją jeszcze zbić 

 

Po tylnej zmieniarce i korbie to widzę, że gdzieś bardzo długo przeleżał. 2 tys to przesada ale ja bym więcej jak 3/3,5 tys nie dał. Nie z tym widłem i nie z tą sterówką. Do delikatnej jazdy może być ale na poważnie to rower bez przyszłości.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

na dobrych kołach,

 

To nie są dobre koła. Wiem bo miałem.

 

 

 

fajnej, sztywnej ramie

 

która waży prawie 2 kilo...

 

 

 

rower jest nowy na pełnym xt

 

No i co z tego?

 

 

 

jak by mi ktoś zaproponował 2 tyś to bym się roześmiał i wysłał na rekonesans do byle jakiego sklepu rowerowego by sprawdził jakie graty dostanie za 2 koła.

 

No to się śmiej. Dla mnie rower jest wart 2-2.5k i zdania nie zmienię bez względu ile te "graty" są warte w detalu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i o czy ja mam z Tobą gadać ugupu, dla Ciebie jest tyle wart  ale jakbyś posiadał taki rower na sprzedaż to by był warty dwa razy tyle i już byś nie pyskował tylko zachwalał jaki to rewelacyjny rower masz na sprzedaż...nie raz do mnie piszą takie typy jak coś mam na sprzedaż w dobrej cenie to jeszcze może ze 30% zejdziemy z ceny...

Ja bym go taniej osobiście jak za 3500 tysiąca nie sprzedał bo tyle mniej więcej są warte te klamoty,  podeślesz klientowi link gdzie rower stoi za 1799 funtów i po temacie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym go taniej osobiście jak za 3500 tysiąca nie sprzedał bo tyle mniej więcej są warte te klamoty,  podeślesz klientowi link gdzie rower stoi za 1799 funtów i po temacie.

 

To nie ma nic do rzeczy za ile byś go Ty wystawił i za ile ktoś by go kupił. To, że ktoś się napali i powiedzmy dał by nawet 6-kę nie znaczy, że tyle jest wart. Obecnie rowery na kole 26er są sprzedawane za bezcen w podobnej specyfikacji/cenie i zdarza się nawet rama z węgla. Do tego sterówka pod 1,5" i czasem sztywna oś z przodu. Nad takim czymś warto się wtedy zastanowić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wspomnial o powaznym "mankamencie" tego roweru, dokladnie ramy. Mocowanie siodla do sztycy z bardzo malym zakresem regulacji. Dobor odpowiedniej dlugosci jednorazowy, przy ewentualnej osprzedazy to pulapka (jak z krotkimi rurami sterowymi od widelcow).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rower na pewno nie jest wart tych pieniędzy.Za trzy tysie można by się zastanowić pod warunkiem,że wiesz co robisz ;) Na minus -przekombinowana sztyca,kiepskie hamulce i amortyzator DT,który na pewno nie jest wzorem niezawodności.Ponadto jest to  eLka,więc warto przeanalizować geometrię co by nie okazało się,że rama jest za duża.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...