Skocz do zawartości

[ Windows Phone] Striver jazda po śladzie


Rekomendowane odpowiedzi

Używa ktoś Strivera? Się wyżyłowałem i kupiłem moduł ładujący na stronę, przy okazji zacząłem czytać o możliwościach tej apki bo w porównaniu z androidiwą nie oferuje za dużo. Ale w opisie napisane jest, że potrafi prowadzić po śladzie ze strony Stravy, ba potrafi prowadzić po dowolnym pliku gpx będącym na telefonie. Udaje się komuś taka sztuka? Mnie nie bardzo. Wybieram trasę ze strony, zaznaczam, że ma po niej prowadzić, aplikacja ładuje ślad, przełącza na widok mapy i koniec. Co robię źle? A już zupełnie nie widzę opcji wybrania gpx z telefonu.

Skoro w tej aplikacji da się wczytać mapę opencycle i jakby jeszcze prowadziła to byłaby pełnia szczęścia. Jest nadzieja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem z tej aplikacji raz... I więcej nie chcę. Na 50km naliczyła około kilometra przewyższenia gdzie zwykle to ~150m. Chcąc przesłać wynik na strave zażądała opłaty 9,99zł za wersję "pro". Nawet byłem skłonny zapłacić ale po chwili jednak wyskoczył "error bla bla bla" i szlag trafił zapis. Wróciłem do endomondo i stamtąd przesyłam gpx'a do stravy. Tak zostanie dopóki nie pojawi się "normalna" aplikacja strava na WP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wydałem tę dychę i teraz szukam co dalej. Aktualizacja jest raz na miesiąc tak, że możliwe iż to całkiem inny program niż gdy ty go używałeś. Specjalnie zwracałem uwagę na aktualizacje, żeby nie wtopić. Tylko tej jazdy po śladzie nie mogę wyczaić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...