Skocz do zawartości

Dzewo

Rekomendowane odpowiedzi

Podana cena Superfly 8 dotyczy modelu 2015. Dzisiaj dowiedziałem się, że rower ma być dostępny w 02.03.2015. Jeżeli nie ma przeciwwskazań to mogę podać nazwę oraz adres.

 

tez prosze adrs sklepu bo to super okazja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem z ciekawości, ale wiele się nie dowiedziałem. Tzn odnośnie ceny sie nie dowiedziałem. Ma być jutro superfly 7 w rozmiarze 19,5 ("w sam raz dla Pana" - 188cm wzrostu). Ceny przez telefon negocjować nie chciał. "Na forum różne rzeczy wypisują", usłyszałem...

Nie zarzucając nic koledze Dzewo, przy cenie wyjściowej 7500 zł za Superfly 8, kwota 5000 zł to ponad 30%!!! zniżki. No chyba, że kolega to pracownik sklepu ;) albo właściciel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydawało, że chodziło Ci pewnie - jeśli się nie mylę - o serię X-Caliber? Cóż, takie rzeczy to tylko w Erze ;)

Co ciekawe, jak rozmawiałem ze sprzedawcą to gdy powiedziałem o cenie 4500 za Superfly 7, to nie było jakiegoś gromkiego śmiechu czy szyderstwa. Może jednak się da ;):);)

 


Edit: Sorry, widzę że tak drogiego xcaliber nie ma ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe, jak rozmawiałem ze sprzedawcą to gdy powiedziałem o cenie 4500 za Superfly 7, to nie było jakiegoś gromkiego śmiechu czy szyderstwa. Może jednak się da

 

Wszystko się da, tylko po co wtedy sklep prowadzić, skoro przyszłoroczne modele sprzedaje się taniej niż wyprzedażowe stoki.

Hobbystycznie ?

 

wybrałbym 7 ze względu na Rebę.... obsługa tańsza i dostępność części lepsza.

 

Bzdury Wać Pan powtarzasz...

Trek 7 czy 8 to nie rower DH gdzie amor wykonuje po wielokroć cięższą pracę. Użytkowałem Rebe i użytkuję Foxa. To są na tyle solidne widelce XCM, że wystarczy im pierwszy przegląd po +/- 200h z wymianą oleju i wystarcza na sezon. Koszty przeglądu, wymiany oleju czy uszczelek kurzowych są na zbliżonym poziomie 180-200zł a potem tylko cieszyć się jazdą. Ale wiadomo, jak ktoś ma pecha to i palec w d... złamie ;)

Jak w Rebie wywaliło mi zawór gate to przez dwa lata u Charuckiego nie mogłem się doprosić, taka dostępność...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

errwin ty masz swoje doświadczenia... i dobrze ;-)

Co do pracy amora DH i XC w zawodach i maratonach to różnicy nie ma... ten robi swoje godziny w błocie i ten. A co do dostępności i cen uszczelek do foxa a rock shoxa i ich przeglądów to ceny są 100 % wyższe w foxie. Uszczelki fox32 180 zł do RS32 około 90.... a o  cenach w serwisie nie wspomnę.

 

Cena superfly 8 za 5000 zł to moim zdaniem fikcja.... z pogranicza caritasu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...