Skocz do zawartości

[Amortyzator] 650b do 2900


VWR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Miałem w pomykaczu marzocchi 350r Padł po miesiącu i nie chce się bawić w czekanie na serwis wiec sprzedałem go znajomemu z kompletem papierów i on będzie załatwiał sobie sprawy gwarancyjne.

 

Rower ma zastosowanie ogólne .. Jestem z lubuskiego wiec mix lesno szosowy. Kilka razy w roku góry (izery) z rowerem oczywiscie

 

 

Także szukam czegoś do Enduro/xc. Lekki downhill czasami Żeby nie zepsuł mojej geo dartmoora Hornet. Wcześniejszy wideł miał skok 160-170 mm lecz najbardziej uśmiecham się na 140 do 170

 

Proszę was ślicznie o najlepszego przedstawiciela w tej kwocie

 

Najbardziej podpadł mi Manitou Mattoc.

 

Fajnie gdyby miał blokadę skoku Ale na amortyzatorze. Manetek nie lubię

 

Oś 15 mm

 

Cena jmaxynalna jak w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beskid zauważ ze ten pike jest wyciągnięty z oem gianta i zamiast pokrętła na samej gorze posiada śrubę. Sprawdzałem na Bike stracji rs pike za 2800 z groszem i to będzie najbardziej rozsądna oferta gdyż dostaje pompkę i te dystanse do zmiany progresji amortyzatora. A może mi ktoś zdradzić sekret w porównaniu. Manitou mattoc vs rs pikę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Też stawiam na Pike'a. Ma ciekawy tłumik charger, amor jest konkretnie doszczelniony, pracuje fajnie, no i nawet jesli przyjdzie Ci go serwisować, to przy takiej dostępności części i manuali serwisowych nie będziesz błądził. Jeśli nawet nie będzie Ci się chciało w to bawić, to we Wrocku masz specjalistów podchodzących do serwisu jak do profesjonalnej inżynierii. Z manitou sprawa jest o tyle ciężka, że historia zna przypadki gdy amory były rozkładane i już nigdy nie dało się tego złożyć jak należy. Tak więc RS PIKE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...