Skocz do zawartości

[do 2000]Rockrider 8.1 czy jest jakaś alternatywa?


Rekomendowane odpowiedzi

Przybieram się do zakupu roweru, w zasadzie to jestem zdecydowany. Zaczynam przygodę w klubie sportowym interesują mnie głownie przełaje i bezdroża. Mam na ten cel przeznaczone ok 2000 i z analizy rynku jakiego dokonałem znalazłem rockridera 8.1 po przecenie w decathlonie za 2000

 

http://www.decathlon.pl/rower-gorski-rockrider-81--id_8168918.html

 

decathlon zmienia teraz markę i rocridery otrzymują nazwę btwin dla tego się wyprzedaje sprzęt ma przerzutki sram X7 i troche porządnego jak za te pieniadze osprzętu. Przybieram się do ramy S lub M bo przesiadam się z 24' scota gdzie sztyca już nie sięga. 

 

Z tego co widziałem to za te pieniadze będę miał podstawowego gianta prawie na SIS lub coś podobnego. Czy jest jakaś alternatywa wg was na tego RR?

 

Patrząc po rodzinie będę raczej niski więc w sumie nie szukam roweru na 27,5 lub 29 co wy na to. Giant na ten rok w katalogu już nie ma 26 nawet, świat oszalał tylko czy słusznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czy jest jakaś alternatywa wg was na tego RR?
 Bardzo dobra cena na rower z takim osprzętem :) 

 

Giant na ten rok w katalogu już nie ma 26 nawet, świat oszalał tylko czy słusznie. 
Przytoczę słowa z Robocop-a wypowiedział je bodajże Kevin Spacey (jeśli się mylę to przepraszam) "...ludzie nie wiedzą czego chcą, nie ma sensu robić sondaży i się ich pytać czego chcą. Dam im to co ja chcę i wmówię im że tego chcą. I to będą chcieli...:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie było żadnej alternatywy. Z takim osprzętem cokolwiek innego kosztowało by ponad 3000 tak myślę a strzeliłem za 2000 nowy w deca. Oglądałem Giant, Trek, Romet, Unibike, Spec,....I wszędzie przy cenie 2200÷2500 przeważnie aliwio, czasami pierwsza z szeregu deor-ka z tyłu i podstawowy santour. Na razie rowerek spisuje się porządnie. Oczywista co się da ustawiać trzeba było po fabryce poprawić ale ze starym Giantem było dokładnie tak samo. Zastanawiało mnie czy  nie pójść w 27,5 ale przy moim docelowym wzroście ciężko by było te koło rozbujać. Myślę ze pode mną 26ki będą łatwiejsze w obróbce w terenie. Pozdrawiam wszystkich.

 

Uwaga dla kupujących bo jest jeszcze w polsce kilka sztuk w super promocji za 1999. Pomiędzy rozmiarem M i S jest różnica w hamulcach M-ka ma grupę Tektro a S-ka Avid. 

 

Przez myśl mi przeszło nawet czy gdyby go po zakupie rozebrał na części i sprzedał po dobrej cenie tak żeby szybko zeszło czy bym jeszcze nie był w stanie na nim zarobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...