Skocz do zawartości

[zakupy] Jak tanio przelać pieniądze do Francji?


Kam29

Rekomendowane odpowiedzi

Często robię tam zakupy. Niestety mój bank nie ma dobrego przelicznika walut tak wiec o ile przy mniejszych zakupach jest to akceptowalne to teraz chciałbym kupić trochę więcej.

Na 2000 zł stracę sporo tak więc czy znacie jakąś inną , korzystną opcję? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóż tymczasowe subkonto w euro do swojego konta złotówkowego (sporo banków takie coś prowadzi za darmo lub w ramach opłaty za główne konto). Kup sobie po taniości walute w kantorze czy gdzie tam chcesz i wpłać na to subkonto. Następnie zleć przelew z tego konta - unikniesz przewalutowania. Ale się trochę nachodzisz. 

 

pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tańszego sposobu niż przelewy przez easysend raczej nie znajdziesz. Przelew 2 tys zł będzie Cię kosztował 9 zł (tam zobacz sobie na ich stronie w zakładce opłaty i prowizje).

Pieniądze dojdą na drugi dzień roboczy. Wysłane w pn dojdą na wt. Wysłane w pt dojdą na pn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Często robię tam zakupy. Niestety mój bank nie ma dobrego przelicznika walut tak wiec o ile przy mniejszych zakupach jest to akceptowalne to teraz chciałbym kupić trochę więcej.

Na 2000 zł stracę sporo tak więc czy znacie jakąś inną , korzystną opcję? 

 

Walutomat.pl + darmowe konto walutowe (np. w t-mobile dawne Alior Sync)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko że to jest tworzenie niepotrzebnie dodatkowego konta, chodzenie do banku, czekanie w kolejkach... Nie każdemu się chce. A w tym ES o którym wspomniałem można załatwić wszystko w ciągu kilku minut. Dla kogoś kto ceni swój czas te kilka zł więcej nie zrobi różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...