Skocz do zawartości

[prezenty]Co rowerowego pod choinkę, pochwalcie sie!


Rekomendowane odpowiedzi

To to u was już były święta i wigilia i prezenty pod choinką

Ja prezent pod choinką przypadkowo miałem wcześniej. Na początku tego tygodnia byłem na zakupach w galerii, a tam piękna choinka, z głośników leciały kolędy, koło mnie chodziły piękne anielice z opłatkami. I wtedy pomyślałem sobie jak dobrze by było miec jeszcze jeden rower :P.  Pewnie komuś we łbie się pomieszało ( może nawet i św. Mikusiowi) :P i dostałem taki oto prezencik Focus Mares :woot:  Niestety dość szybko Mikusiowi (czyt. Mikołaj a czy święty czy śnięty nie ważne) się oprzytomniało że to przeca jeszcze nie gwiazdka i ściągnął sobie niezłą prowizję ( z mojego konta) :whistling:​  za dostarczenie prezentu na specjalne moje życzenie. :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie sporo płacisz na "mikołajowe" skoro twój święty ma plan B :P

Fakt, ale kupowanie Jej gratów rowerowych traktuję jako inwestycję ;)

 

oraz z egoistycznych względów - lepszy/wygodniejszy sprzęt to wygodniejsza i efektywniejsza jazda, co daje większą satysfakcję, to znów przekłada się na mniejsze marudzenie i większą chęć rowerowania dnia kolejnego czyli mniejszy poziom mojej frustracji i brak zarzutów o nie spędzanie wspólnie czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...