Skocz do zawartości

[Pulsometr przez bluetooth] Pod Androida 4.1.2


Stiep

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Postanowiłem na święta sprawić sobie pulsometr, który będzie się łączył z telefonem. Wybór takich pulsometrów, a właściwie samych nadajników bluetooth jest spory, jednak pojawił się problem kompatybilności z moim telefonem. Posiadam Samsung Galaxy S III Mini z androidem 4.1.2, a wszystkie dostępne nadajniki wymagają androida minimum 4.3. 

Jeśli mieliście taki problem i dało się go rozwiązać to będę wdzięczny za podpowiedzi. Zaznaczam że nie chciałbym na razie zmieniać telefonu.

Pozdrawiam

Stiep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mi wiadomo to sensory korzystają z Bluetooth w wersji 4. Samsung S3 mini co prawda ma moduł BT4 (dane z mgsm) ale obsługa Bluetooth 4 pojawia się dopiero w Androidzie 4.3, z tąd te wymagania. Więc jeśli nie zmiana telefonu to zmiana firmware'u na 4.3 o ile jest jakiś dostępny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z polarem WearLink Bluetooth śmigałem nawet na endo z andkiem 2.3 na Xperi Arc ... producent deklarował nawet 150 h treningu na jednej bateryjce ...

Jednak u mnie bateryjka padała średnio po 10 h pracy zrezygnowałem z tego "bajeru" i przeszedłem na pulsometr klasyczny w liczniku.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana systemu to ostateczność, szczególnie że nie mam z tym żadnego doświadczenia. 

Ten nadajnik polara może się sprawdzi. Znalazłem sklep w którym jest dostępny jakieś 2 km od mojego domu, więc przejadę się do nich i wybadam sprawę na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...