Skocz do zawartości

[4000zł] Rower.


Rekomendowane odpowiedzi

Eloszka! Podawajcie jakieś rowerki, które polecacie. Używane także wchodzą w grę. Musi być Full, jakieś lepsze amorki (Fox,Rock Shox, marzoch). Przeznaczenie DH,FR,Enduro,XC cokolwiek żeby dało się poskakać i nie było ryzyka złamania.

 

Zainteresował mnie ten Giancik, na zdjęciach widać że zadbany, amorki dobrej firmy. Polecacie coś innego w tej cenie?

 

 

http://olx.pl/oferta/giant-trance-x4-2011-rozm-m-kola-26-xc-enduro-CID767-ID86Lf1.html#f6d706b701 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 180cm wzrostu to Mka będzie mała. Co do zastosowania - trance nada się do lekkiego enduro ale więcej bym się obawiał o zdrowie. "Niezbyt wielkie hopy" to subiektywne określenie ale zakładając, że mamy to samo na myśli to trance powinien być w sam raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakieś inne rowerki dacie propozycje?

 

Jak ktoś chce kupić to mam rower Lapierre x-control elite z 2002 roku w unikalnej kolorystyce (biało czarno czerwony było tylko 200 sztuk).

http://olx.pl/i2/oferta/rower-yeti-4x-dirt-freeride-dh-fourcross-CID767-ID656oD.html#:956cb6c424

 

A ten lepszy od trance?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty : Mostek dartmoor funky zloty anoda, kierownica octane one niebieska anoda, hamulce shimano deore, stery dartmoor maszynowe, amortyzator rock ahox pike u-turn air 110-140 skoku, tyl amor Fox float rp23, piasty ns bikes, kolo dartmoor raider, rarcze aligator przod 203, tyl 160, korba dartmoor, pedaly spd shimano, suport dartmoor isis, 3 rodzaje opon kojak slick kostka kenda się oraz Continental zwijana kostka, rozmiar ramy L.pecyfikacja yeti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może najpierw sprecyzuj jednak jaki typ jazdy planujesz uprawiać. Podrzucasz linki do Trance'a, który jest pod XC/lekkie enduro, później do Yeti, który jest przeznaczony do 4X a następnie wrzucasz zjazdówki.

Zanim nie powiesz co tak naprawdę chcesz robić to nikt nie będzie w stanie pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie robie nic po prostu szukam roweru który da rade poskakać i nie zlamać się. Yeti chyba najbardziej mi odpowiada.

Rower do dh nie będzie zbyt odpowiedni do jazdy pod górę i takiej rekreacyjnej jazdy po asfalcie ( czasem jeżdżę ok 20 km ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...