Skocz do zawartości

[opony] opony 29" z Decathlonu - opinie


tor23

Rekomendowane odpowiedzi

Przydałaby się jakaś informacja na temat wagi i rzeczywistej szerokości, ale bez napompowania nie da się tego zweryfikować.

 

Miałem styczność z oponą Impac Outpac 29x2,10, która waży ponad 1 kg i osiąga ledwo 47 mm szerokości na obręczy 19 mm, a to przecież jest rozmiar 28x1,9. No, ale Decathlon to może, nie aż taki chińczyk :sweat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No więc opony dzisiaj do mnie dotarły. Przesyłka zapakowana w porządny karton. Opony od razu poszły na wagę. No cóż, tu szału nie ma, równe 900g. Do zmierzenia założyłem ją na felgę o szer. wewnętrznej 20.5 mm (Accent Airplane). Szerokość balona wyszła mi 53 mm, czyli zgodnie z podanym rozmiarem. Opona wygląda solidnie co raczej nie dziwi przy takiej ilości gumy. Jeśli nie przeszkadza komuś waga, to pierwsze wrażenie robią dobre. Jako, że ja wyznaję wiarę w wagomira, opony tak szybko jak przyjechały, tak szybko znalazły się z powrotem w Decathlonie. Może ktoś przetestuje je kiedyś w boju. Ja pozostanę przy swoich ulubionych WTB Nano, ale teraz w wersji zwijanej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...