Skocz do zawartości

[endomondo] problem z publikacją na FB


mooozgh

Rekomendowane odpowiedzi

hej, nie wiem czy to odpowiednie miejsce ale mam problem:

od dawna korzystam z endo i zawsze ręcznie publikowałem treningi na FB, ale od dłuższego czasu nie pojawiają się :(

klikałem "publikuj na osi czasu na FB" i poźniej widniało "już opublikowano na twojej osi czasu" i trening był na FB, teraz nie ma i za każdym razem jest widoczna tylko na pierwsza opcja, klikam na nią, strona się odświeża i ... nic się nie dzieje...

w ustawieniach aplikacji mam na 100% wszystko ok, ktoś miał podobny problem i może pomóc?

rozłączenie kont między endo na FB też nic nie dało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

tak, ustawienie zarówno na FB jak i endo mam takie same jak poprzednio...
Jesli tak to powinno być wszystko dobrze, ale kilka miesięcy temu musiałem z powrotem ustawiać endo i szajsbuk bo jakimś cudem samoczynnie mi się poprzestawiało. Spytaj sie znajomych na fejsie czy widzą Twoje trenningi, może po prostu ich nie zauważasz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, nie wiem czy to odpowiednie miejsce ale mam problem:

od dawna korzystam z endo i zawsze ręcznie publikowałem treningi na FB, ale od dłuższego czasu nie pojawiają się :(

klikałem "publikuj na osi czasu na FB" i poźniej widniało "już opublikowano na twojej osi czasu" i trening był na FB, teraz nie ma i za każdym razem jest widoczna tylko na pierwsza opcja, klikam na nią, strona się odświeża i ... nic się nie dzieje...

w ustawieniach aplikacji mam na 100% wszystko ok, ktoś miał podobny problem i może pomóc?

rozłączenie kont między endo na FB też nic nie dało

 

Witam...

Mam dokładnie ten sam problem. Po kliknięciu "publikuj na osi czasu na FB" zawsze pojawiało się tak jak u ciebie "już opublikowano na twojej osi czasu". Od dwóch tygodni jest jednak problem, bo te treningi nie pojawiają się - NIE MA ICH W DZIENNIKU AKTYWNOŚCI! i na Endo przy treningu dalej jest "publikuj na osi czasu na FB" Nie dokonywałem żadnych zmian w ustawieniach Endo i FB, po prostu od tych dwóch tygodni nie mogę publikować. Wylogowywanie wzajemne i ponowne logowanie, zmiana przeglądarek, instalacja ponowna aplikacji na kompie i na komórkach nic nie dała. Jedyne co mogę zrobić to skopiować link treningu z Endo i wkleić go w swoim statusie na FB, ale tak można zrobić z każdym linkiem. Poza tym Endo działa normalnie - przeglądam treningi wszystko jest zapisywane tak jak należy.... Nie wiem co jest grane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tym pomogę, ale treningi udostępniane na fb z poziomu endo publikują się z datą aktywności, sam się kiedyś zdziwiłem że moja ponad super-trasa (sprzed kilku dni) pokazała się w aktualnościach gdzieś po 15 minutach przewijania w dół. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem rozwiązanie problemu - może tylko połowiczne, ale działa :w00t:
Tak jak już wcześniej pisałem - w Endo i na FB ustawienia są takie, że treningi (mapka z trasą) powinny pojawić się na naszym statusie. Albo robi się to z automatu albo ręcznie poprzez kliknięcie "publikuj na osi czasu na facebooku" Klikam w link ale trening nie pojawia się na mojej osi czasu (nie ma go w dzienniku aktywności), a link "publikuj na osi czasu na facebooku" dalej jest aktywny. Znowu klikam ale dalej to samo... Jeszcze raz powtórzę: ustawienia na FB i Endo są zgodne. Co robimy?
1. Ustawiamy w Endo AUTOMATYCZNĄ PUBLIKACJĘ TRENINGÓW NA OSI CZASU NA FB

2. Po treningu wchodzimy do Endo, znajdujemy nasz trening i eksportujemy go do pliku .tcx pod dowolną nazwą

3. Wczytujemy go ponownie do Endo - mamy wtedy dwa identyczne treningi obok siebie (chyba że przy imporcie podamy inną datę czy czas) - nowy trening wszedł nam do statystyk
4. Kasujemy oryginalny trening a ten skopiowany pojawia się nam na osi czasu ale ale w miejscu jego daty i czasu tzn jeśli był sprzed tygodnia to pojawi się na osi czasu "tydzień czasu temu" Mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi? :sick:
5. W ustawieniach prywatności na Endo odznaczamy AUTOMATYCZNĄ PUBLIKACJĘ TRENINGÓW NA OSI CZASU NA FB

Sprawdziłem przed chwilą i działa! To jeszcze raz potwierdza, że ustawienia Endo i FB są zgodne. A klikając tak jak dotychczas przy treningu "publikuj na osi czasu na fb" dalej nic nie daje, pozostaje więc robić tak jak napisałem wyżej... Trudno. Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

 

Podejrzewam, że za jakiś czas wszystko wróci do normy. Spotkałem się już z takim przypadkiem, nie dało się nic opublikować Endo <-> FB. Co ciekawe wszystkie wcześniejsze treningi poznikały  (u mnie i znajomych na FB) - ja nie widziałem wcześniejszych, niektórzy znajomi również nie widzieli, a jeszcze inni widzieli wszystko jak należy.

 

Nie drążyłem tematu i nie szukałem przyczyn, przeczekałem. Po ok. 1,5 tygodnia wszystko wróciło do normy.

 

Jakkolwiek Endo jest aplikacją i systemem stosunkowo dopracowanym i stabilnym, to FB, nie ma co ukrywać, to jeden wielki plac budowy... Ciągle coś się zmienia, ciągle dochodzą nowe funkcje, ciągle coś zmieniają i nie są to zmiany dostępne i widoczne od razu dla wszystkich. Przykład: moja siostra w pokoju obok "widzi" FB nieco inaczej niż ja (mamy takie same komputery, systemy, przeglądarki) :) Proponuję przeczekać. Myślę, że problem rozwiąże się sam. 

 

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli widzę że nie tylko ja mam problem...

 

aczkolwiek tryb automatyczny działa, mam ustawiony automat, robię trening, kończę i sam się pojawia na FB, czyli niby działa ale ja wole wrzucać ręcznie, nie każdy trening chcę aby sie pojawiał na osi czasu,

 

poczekam jeszcze chwilę, może się "samo" naprawi jak napisał kolega wyżej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...