Skocz do zawartości

[rama] używanie "za małej" ramy trail sl1


bartekcannon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 



 mam 193 cm wzrostu i chce kupić cannondale trail sl1 (używany) ale jest tylko w rozmiarze L która ma zakres do 189cm czyli teoretycznie przekraczam max wartość o jakieś 4cm i tu pytanie czy wśród was jest ktoś kto jeździ na teoretycznie za małej ramie, i jak się to sprawuję?  

 w odpowiedziach liczę głównie na osoby posiadające rower tej marki lub o podobnej geometrii.

 

wymiary:
-47,5 r podsiodłowa
-59,6 r górna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten rower zamierzasz używać zgodnie z przeznaczeniem? Jest to istotna sprawa gdyż w wielu przypadkach rower co do jego zastosowania odbiega mniej lub bardziej od sposobu używania. 


Jest "tylko" w rozmiarze L to znaczy że nie masz wyboru i możesz nabyć tylko ten albo wcale?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no raczej klasyczne xc zjazdy, podjazdy, ścieżki... mieszkam w wlkp. więc jakiegoś strasznie trudnego terenu tu niema a do jazdy typowo po szosie mam już kolarkę też cannondale rozmiar 58 która teoretycznie tez jest dla mnie zbyt mała.  

rower znalazłem na allegro i wydaje mi się dość ciekawy, dlatego zastanawiam sie nad tą eLką  chce sie upewnić ze nie wydam kupy hajsu a rower będzie za mały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...