Skocz do zawartości

[3000] rower do jazdy po lesie, może 29 cali?


Rekomendowane odpowiedzi

Chce kupić dobry rower do jazdy po lesie, czytałem że do 2000zł ciężko kupić coś dobrego i że teraz najlepiej kupić rower na kołach 29 cali.

Co wybrać? Pomocy bo się nie orientuje co dobrze kupić. Chce żeby rower sie nie psuł i dawało radę jeździć w terenie, też po piasku jak na plaży bo na starym po prostu staje w miejscu. W sklepie sprzedawca mówił że koła 29 robią dużą różnicę ale chyba chciał mi wcisnąć to co miał na stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepie sprzedawca mówił że koła 29 robią dużą różnicę ale chyba chciał mi wcisnąć to co miał na stanie.

Miał rację. Jeśli jeździsz po piachu to 29 zrobi dużą różnice. Zobacz:

 

Co do konkretnego modelu na pierwszej masz w tym dziale już kilka wątków o zakupie roweru w tej kwocie, poprzeglądaj je może coś ciekawego dla siebie znajdziesz. Wrzuć modele które Cię zainteresują a my się pokłócimy który lepszy.

 

Nie wierz we wszystko co ludzie piszą, bo nikt Ci nie da gwarancji, że nie doradza Ci np sprzedawca nieznanych rowerów, zachwalając je jako cuda techniki w każdym wątku i odpowiedź na każde problemy.

 

Z własnego doświadczenia mogę Ci doradzić, nie kupuj roweru wysyłkowo, a już na pewno bez przymiarki. Kupiłem tak dwa rowery i za każdym razem byłem rozczarowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie wierz we wszystko co ludzie piszą, bo nikt Ci nie da gwarancji, że nie doradza Ci np sprzedawca nieznanych rowerów, zachwalając je jako cuda techniki w każdym wątku i odpowiedź na każde problemy.

 

sprzedawcą rowerów nie jestem, ale nie jestem też talibem który poza marką scott nie widzi nic innego i nie tempie innowierców

 

 

 

Kupiłem tak dwa rowery i za każdym razem byłem rozczarowany.

 

może za trzecim w końcu trafisz ;) bo ja to mówią do 3 razy sztuka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedawcą rowerów nie jestem, ale nie jestem też talibem który poza marką scott nie widzi nic innego i nie tempie innowierców

Napisałem tylko by autor brał poprawkę na to co się mu proponuje, bo niestety nie zawsze są to najlepsze propozycje.

 

A jeśli chodzi o fanatyzm to nie ja latam po każdym wątku i proponuję jedną markę. Proponowałem ostatnio poza Scottem, Kross'a, Rometa oraz RockRidera to co je łączyło to to, że autorzy mogli je przymierzyć oraz że marki mają już jakąś opinie na rynku.

 

Oczywiście Silverbacki wyglądają na papierze fajnie, jak ktoś lubi ryzyko to czemu nie, może będzie miał super rower a może nie.

 

Może za trzecim w końcu trafisz bo ja to mówią do 3 razy sztuka

Dwa razy zapłaciłem za naukę i już trzeci kupiłem taki jak potrzeba (stacjonarnie, po przymiarce).

 

 

P.S. A autor dostał bana :D więc chyba już z nim nie podyskutujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...