Skocz do zawartości

[Rower]Ile jest wart?


Anton13

Rekomendowane odpowiedzi

Części sa standartowe z tego co wiem to sa w dobrym stanie, pytam o cene bo chce stargować a przez internet to kiepsko wychodzi. Dalekiej trasy do tego roweru nie mam 5km , dzisiaj jade go obejrzeć jesli sprzedawfa bedzie miał czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Części sa standartowe z tego co wiem to sa w dobrym stanie

Zależy co dla kogo jest standardowe, dla mnie to będzie od SLX w górę, mimo złej foty nie widzę tam tego standardu. To samo tyczy się widelca zmienione są naklejki, ale na oko to jakiś mizerny RST, korby na kwadrat, pedały wysoki profil, hamulce v-brake... Jak pisałem powyżej, osprzęt jest dość niskiej klasy na pewno nie wyżej niż Acera/Alivio/Deore, do tego ten amor, ciężkie tanie siodło... Cena jaką podałem jest adekwatna do wyposażenia. Sama rama chodzi po 80-120 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie lipa i wcale bym tego nie kupował, szkoda dokładać do takiego sprzętu. Jeśli chcesz rower do jazdy po mieście to ten jako niewygodny ale "rasowo" wyglądający się nada, bo na tych hamulcach to on do niczego innego się nie przyda. Ciekawe jaki ma amor, bo od tego zależy cena, ale podejrzewam że jakieś badziewie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie części sa od standardowego krossa signa ds, hamulec wymieniam na avid elixir 1 mam w domu .Rower ma byc uzytkowany w stuncie , lasy-zjazdy i nauka skakania z hoopek to tak oprocz stuntu wszystkiego bede sie uczył a na miasto mam 2 rower 29er

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w rozbudowie chodziło mi o to że co jakiś czas wymienię część z wyższej półki , rower nie będzie używany profesjonalnie,i nie będzie katowany na jakiś mega wielkich  hoopkach czy innych rzeczy tego typu ,a żeby kupić fajną ramę a później do niej cześć to trzeba mieć  finanse ,wiec wole kupic całą używkę i powoli wymieniać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie możesz zaakceptować pewnych opinii. Najwyraźniej nie ufasz innym. Teraz pomyśl chwilę. Czy np moją intencją było by zachwalanie czegoś co jest do dupy ? Po co miałbym obcemu czlowiekowi dawać złe rady i pisać: tak to super rama, lekka, zwinna, wspaniale wykonana a do tego ma doskonałą geometrię. Nie chcesz rad to nie zadawaj pytań. Kupuj w ciemno i udawaj że masz fajną ramę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po pierwsze w temacie nic nie pisałem w temacie doradzenia ramy tylko ile jest wart...

Tak, ale na ogół jest tak, że dobra jakość i geometria warunkuje cenę, w tym przypadku nie ma tej zależności bo sprzedawca z czapy sobie wymyślił cenę za ten rower, jeśli tego nie kumasz to się nie dziwię, że nie wiesz ile może być warta ta rama i pytasz, a skoro pytasz, to najpierw dostałeś odpowiedź, że nie jest wart tej kasy ten rower, a potem dopiero uzasadnienie było z mojej strony. Tak, że nie wiem o co te pretensje ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...