Skocz do zawartości

[2015] NS Bikes Snabb- nowy rower z NS


durnykot

Rekomendowane odpowiedzi

Co??? Mi się wydawało że Eccentric miał być wycinakiem ścieżkowym z zacięciem na kaskaderskie fikołki, a rozmiar 27,5 to w zasadzie tylko na potrzeby mody (ponoć i tak lepiej na 26" jeździ)... Małe rozmiary ram, kąty, długa rura na poczet króciutkiego mostka, geo 26/27,5, dedykowany do widelca 140-150 mm skoku... Raczej nie miał prawa być to twentyniner. Gdyby nie moda na duzie koła to by był 26-erem jak bum-cyk!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Panowie proponuję nieco ochłonąć i nie gorączkować się zbytnio. Ten stronie 7anna, jak sami piszą, jest w "nieoficjalnym finishu" i raczej niewiele będzie miał wspólnego z tymi w wersji ostatecznej. :)

Fajnie, że nie ma się czego wstydzić na arenie międzynarodowej, tym bardziej że w tym segmencie konkurencja jest bardzo duża.

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 jak sami piszą, jest w "nieoficjalnym finishu" i raczej niewiele będzie miał wspólnego z tymi w wersji ostatecznej.
 

 

Nie raczej tylko na pewno, nie wypuszczają ram w takim malowaniu :) To unikatowy egzemplarz jak podejrzewam. 

Edytowane przez MikeSkywalker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jakby ktoś narzekał na to że cena 5,4k w Polsce jest za duża to bym jeszcze zrozumiał bo #cebula i te rzeczy. 
Ale żeby narzekać że zagramanicą jest jeszcze drożej? Tego wcale nie rozumiem  :woot: 

Pewnie taka polityka firmy albo jakieś opłaty podatki cła i inne bzdety. 

 

No chyba że się boicie że Wam zapas ram w Polsce wykupią ;)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Przypuszczam, że gdyby mogli, to sprzedawaliby taniej.

Oprócz rzeczy, które wymieniłeś są pewnie jeszcze opłaty za atesty/testy i jakieś zabezpieczenie gwarancyjne/serwisowe.

Niestety, taka cena może trochę zahamować sprzedaż tej ramy, a co za tym idzie dalszy rozwój firmy. Jak już pisałem, konkurencja w tym segmencie jest duża.

Patrz pod tym kątem, bo to nasz "rodzynek" jak na razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, konkurencja jest duża. 

 

I dokładnie o tym samym (że przegięcie i rynku nie zawojują) pomyślałem jak po raz pierwszy w sieci zaczęły pojawiać się wzmianki o cenie Snabba - była to właśnie kwota rzędu 2 tysięcy euro. 

 

Nie znam jeszcze dobrze segmentu ram enduro ale cena wydała mi się bardzo wysoka zwłaszcza na polskie realia. Potem jednak okazało się że w Polsce będzie nieco niższa z czego można się cieszyć. 

 

Ale z drugiej strony popatrzcie na to że Soda wyceniona jest na tyle samo, pomimo tego że w Polsce jest tańsza od Snabba.
Wiadomo, to sprawdzona konstrukcja a Snabb dopiero raczkuje ale jednak. Nie śledziłem jakoś specjalnie rynków zagranicznych w poprzednich latach ale z tego co zauważyłem to już wtedy była za granicą sprzedawana sporo drożej niż u nas. A pomimo tego firma NS Bikes cały czas się rozwija a rama jest znana na całym świecie (procentów i słupków nie znam, jedynie dziesiątki użytkowników na PB z całego świata).

 

Możliwe że w segmencie stricte enduro konkurencja jest większa a ceny niższe ale znowu - cena 2 tysięcy euro krążyła po sieci od samego początku, nie pamiętam już czy za samą ramę czy taki set z damperem. Na pewno marketingowcy obserwowali reakcję środowiska na taką a nie inną kwotę. 

 

Edytowane przez MikeSkywalker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale żeby narzekać że zagramanicą jest jeszcze drożej? Tego wcale nie rozumiem :woot:

 

opisuje i wyjaśniam :)

 

Jak się temat zawiązywał to nie było jeszcze w PL cen ram. Wczoraj szukałem sobie ramy FS na portalach w UK i się natknąłem na Snabba z tak porażającą ceną.

Stąd mój post i link do do Chainreaction...

 

Faktycznie cena na rowerowym jest już bliżej ziemi ale i tak za taką kasę wolałbym Swaga od Kellysa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...