Skocz do zawartości

[Promocja] Sherpa.pl


andybike

Rekomendowane odpowiedzi

W sherpa.pl jest promocja 3 za 2. Może jakieś zbiorowe zamówienie na deuter ? Ciekawe czy rzeczywiście można kupić 3 plecaki i zapłacić za dwa bo o koszuku się nie odlicza, ale :

 

"sposób kupowania:
Jeżeli dokonują Państwo zakupu poprzez witrynę internetową www.sherpa.pl prosimy o umieszczenie w koszyku wszystkich produktów. Nasza obsługa sklepu skontaktuje się z Państwem i poinformuje o ostatecznej cenie uwzględniającej umieszczenie w koszyku 3 produktów, gdzie cena za najtańszy produkt w zestawie nie zostanie naliczona. Obsługa poda Państwu cenę całego zestawu uwzględniającą wprowadzoną promocję.
W związku z powyższym prosimy nie wybierać jako formy zapłaty - opcji płatności Online PayU."

 

:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtanszego... wiec roznie bywa, ale warto sprobowac z plecakami.

Ogole sklep pelen profeska, ja kupilem plecak w krakowie, jak mi sie rozwalil zanioslem do sklepu w Warszawie.

Wystarczyl jeden telefonie do centrali, czy tak mozna.

Nie robili zadnego problemu powiedzieli nawet, ze moge wyslac do ich centrali podajac numer platnika, jak mam daleko do sklepu, a kierownik sklepu byl uprzedzony, ze przyjde i jak wyglada moja sytuacja. Wiec placac za produkty deutera placimy rowniez za podejscie do klienta i nie marudzenie, ze tak nie mozna itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...