Skocz do zawartości

[rower] Silverback szosa- czy warto?


Gooner98

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie dotyczące marki Silverback. Czy ktoś z was miał doczynienia z tą firmą? Jeździł ktosz was na ich sprzęcie? Jeżeli tak, to chciałbym się dowiedzieć co o tym sądzicie. Pytam bo planuję kupno roweru szosowego a wpadłem na ich rowery na m.in. Allegro. Jakie ma wady a jakie zalety?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pytam bo planuję kupno roweru szosowego a wpadłem na ich rowery na m.in. Allegro. Jakie ma wady a jakie zalety?
Nikt Ci w ciemno nie powie o zaletach i wadach roweru.

 

Mam pytanie dotyczące marki Silverback. Czy ktoś z was miał doczynienia z tą firmą?
firma jest nowa na naszym rynku tu masz ich oferty  http://www.silverbacklab.com/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Gooner98, Nikt zbytnio się nie wypowie na temat tych rowerów, gdyż firma w Polsce była nieobecna. Wyraźnie na rynku pojawiła się w tym roku i importer zaproponował dobre ceny. 5000 PLN za ramę karbon i full 105 to bardzo dobra cena. Ale jesteśmy w okresie wyprzedaży, więc nie wiadomo jak to będzie w przyszłym sezonie. Szkoda, że nie mają przełajów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie że warto to jest marka dla prawdziwych szejków ;) to tak ze znalezionych w sieci, kolega kupił model MTB SOLA 4 i jak każdy dzieciak (30 lat) szukał jak najwięcej w necie o swoim nowym rowerze i mi kiedyś podesłał bo znalazł na ich facebooku że sprzedają rowery w Dubaju 

 

1488031_190130307859305_392576947_n.jpg?

 

a tak na poważnie to z tego co przegląda się forum to trochę ludzie się skusiło na ich ofertę bo na tą chwile są bardzo atrakcyjni cenowo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl logicznie kupujesz rower na karbonie na słabszym osprzęcie i powoli wraz z jego zużyciem wymieniasz na nowy i wyższej klasy. To jest Ok A teraz kupujesz z ramą aluminiową i po pewnym czasie wymieniasz na karbon ale napęd też się zużywa więc wtedy praktycznie wymieniasz większą część roweru, jak nie cały. Tak to ja widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie do końca prawda. Są firmy produkujące wysokiej klasy aluminiowe ramy, do których montowane są grupy do Dura Ace włącznie. Jest jeszcze wielu amatorów aluminium, którzy są skłonni za taką ramę zapłacić więcej niż za niskiej klasy karbon. Właściwości takich ram (konkretnie sztywność i masa) są również bardziej atrakcyjne niż tanich ram karbonowych. Stąd taka szosa na alu potrafi kosztować więcej niż tani karbon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...