Skocz do zawartości

[do 2000] Rower


MajkiBuger

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Jestem nowym użytkownikiem tego forum nie ukrywam znalazłem te forum by poradzić się was w sprawie zakupu roweru. Cena może troszkę wykroczyć po za te ramy.  Mam 19 lat ostatni rower jaki posiadałem to był z komunii czyli hohooh lat temu, mam ponad 190 cm wzrostu, szczupły ( koło 70 kg) moją znajomość na temat rowerów w skali od 1 do 10 mogę ocenić na 1 nie miałem wcześniej jakiegoś specjalnego zainsteresowania nimi.

Czemu nagle postanowiłem zakupić sobie rower ? Postanowiłem, że zacznę aktywny tryb życie ze względu na to, że mam roczną przerwę od studiów i zamierzać się za siebie ostro wziąć.

Znajomy mojego ojca wypisał mi na kartce 3 rodzaje rowerów, które warto obejrzeć i nimi się zainteresować : Merida, Umbke, Romet ( nie wiem czy są jakieś godne z tego typu rowerów). To tylko zdanie znajomego mojego taty, więc nie sugerujcie się tym tylko w miarę możliwości odwołajcie się do tego.

Hmmm co jeszcze ważnego mogę powiedzieć ahh przeznaczenie hmmm mieszkam dość niedaleko miasta ( 8 km), ale ma mi służyć bardziej na moim 'terenie' . Zamierzam nim jeździć tak myślę po szosie jakieś dłuższe odległości ( 30 - 50 km ) chyba na tyle popatrzę za jakiś czas wasze odpowiedzi a wy jeśli możecie napiszcie czego jeszcze nie napisałem.

 

Za każdą pomoc i opinię serdecznie dziękuję ! Pozdrawiam, Majki :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam nim jeździć tak myślę po szosie jakieś dłuższe odległości ( 30 - 50 km ) chyba na tyle popatrzę za jakiś czas wasze odpowiedzi a wy jeśli możecie napiszcie czego jeszcze nie napisałem.  

Po samej szosie czy będzie też jazda w terenie :icon_question: Jak dopuszczasz możliwość jazdy po drogach szutrowych to podpasuje Ci rower crossowy ale jak sam asfalt to rower szosowy. Napisz konkretnie gdzie będziesz jeździł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Twoim budżecie to polecam fitness B'Twin bądź rower szosowy Triban 500 tylko musisz szukać po decathlonach rozmiaru dla siebie. Ten fit jak widzę jest dostępny w rozmiarze 63 cm dobrze byś zrobił jakbyś podszedł do najbliższego deca i przymierzył się do rozmiaru 60 cm i 63 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W Twoim budżecie to polecam fitness B'Twin bądź rower szosowy Triban 500 tylko musisz szukać po decathlonach rozmiaru dla siebie. Ten fit jak widzę jest dostępny w rozmiarze 63 cm dobrze byś zrobił jakbyś podszedł do najbliższego deca i przymierzył się do rozmiaru 60 cm i 63 cm

Dzięki wielkie za propozycję, drugi rower się fajnie prezentuje, czekam na kolejne :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unibike to dość dobre rowery, jest koniec sezony więc powinieneś dostać go w niższej cenie. Rowerem crossowym też można jeździć drogami asfaltowymi ale czy czy spełni on Twoje oczekiwania to nie wiem. Jeżeli jesteś pewny po jakich nawierzchniach chcesz jeździć to szukaj roweru do tego przeznaczonego ale jak nie masz sprecyzowanego stylu jazdy to szukaj uniwersalnego  crossa lub roweru przełajowego który jest niestety dość drogi, chyba że używka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...