Skocz do zawartości

[sklep] Decathlon - odzież i akcesoria sportowe


MikeSkywalker

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ja mam generalnie ok, ale ja troche kupilem na sile.

Minusy ja kupilem 2Xl i troche mala , przod krótki trzeba mierzyc w sklepie.

Brudzi sie jak diabli:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.decathlon.pl/bukak-500-niebieski-id_8300159.html używa ktoś może tego plecaka? Na bukłaku jakoś szczególnie mi nie zależy chociaż na pewno sporadycznie bym go używał. 

Bardziej na jakimś niedrogim plecaku na rower a ten (patrząc na cenę promocyjną pomarańczowego) wydaje się okej, są sztywne plecy i jakieś paski stabilizujące. Na pewno dużo lepszy od podobnych plecaków w okolicach 60 zł. 

 

Tylko czy jakościowo da radę i sprawdzi się nie gorzej niż pozostałe tanie plecaki na które dają 10 lat gwarancji  :teehee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki i pomaranczowy za 65 PLN, moje odczucia:

 

-buklak smierdzi plasitikem kilkanasci razy go uzylem i nic, koncowka czasami przepuszcza: kropla po kropli trzeba zamykac jak sie nie chce miec mokrych nogawek

- plecy nie do konca takie sztywne osatnio wlozylem lampke i tak mnie uwieralo ze szkoda gadac musialem do innej kieszonki przelozyc

- duzo kieszonek

-rozciagliwy do pewnych granic

- podobno przemakalny, na razie sprawdzalem go na  deszczu ktory trwal 10 min i wydaje sie ok, co pozniej nie wiem podobno cieknie

- duzo kieszonek

- kolor (pomaranczowy) moze nie moj wymarzony ale znajomi mowia ze super widoczny i oto chodzi:)

- troche sie brudzi w terenie lepiej czarny

 

Ogólnie za 65 PLN kupilem, za blisko 120 to chyba sie bym nie zdecydowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plecy nie do konca takie sztywne osatnio wlozylem lampke i tak mnie uwieralo ze szkoda gadac musialem do innej kieszonki przelozyc

No to troszkę lipa.  

Przyznam że spodziewałem się czegoś innego ale i tak porównuję ten plecak wśród tańszych a te nie mają praktycznie żadnego usztywnienia.

Na bukłaku mi nie zależy. Butelka wody w plecaku powinna dać radę  :thumbsup: O ile nie będzie gniotła. 

 

Jedyne co mnie martwi to aparat - kompakt wszedłby bez problemu ale bezlusterkowiec wchodzi mi do nieco większej torby i boję się że będzie gniotła. 

 

Co do deszczu czy błota to myślę że pokrowiec przeciwdeszczowy jest do ogarnięcia. 

 

Kolega ma taki plecak więc pewnie pożyczę go na jazdę testową z jakąś zawartością ale ma go na tyle krótko że ciężko coś powiedzieć na temat trwałości. 

 

 

 

kolor (pomaranczowy) moze nie moj wymarzony ale znajomi mowia ze super widoczny i oto chodzi:)

Pierwsze co pomyślałem jak oglądałem w sklepie stacjonarnym - jak w necie będzie niebieski/czarny za pół ceny to biorę. Ale mówią że nie można mieć wszystkiego.  :002:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to troszkę lipa.  

Przyznam że spodziewałem się czegoś innego ale i tak porównuję ten plecak wśród tańszych a te nie mają praktycznie żadnego usztywnienia.

Na bukłaku mi nie zależy. Butelka wody w plecaku powinna dać radę  :thumbsup: O ile nie będzie gniotła. 

 

Jedyne co mnie martwi to aparat - kompakt wszedłby bez problemu ale bezlusterkowiec wchodzi mi do nieco większej torby i boję się że będzie gniotła. 

 

Co do deszczu czy błota to myślę że pokrowiec przeciwdeszczowy jest do ogarnięcia. 

 

Kolega ma taki plecak więc pewnie pożyczę go na jazdę testową z jakąś zawartością ale ma go na tyle krótko że ciężko coś powiedzieć na temat trwałości. 

 

 

 

Pierwsze co pomyślałem jak oglądałem w sklepie stacjonarnym - jak w necie będzie niebieski/czarny za pół ceny to biorę. Ale mówią że nie można mieć wszystkiego.  :002:  

ostatnio w promocji był taki o którym mówisz (3 tygodnie temu), tylko dostepny przez 2-3 dni

Z usztywnieniem na plecach to się nie spisali, generalnie cos tam jest ale powiedzmy ze nie ma:)

 

Z aparatem to bedzie troche ciezko jezeli jest spory, ja lampke przerzucilem do zewnetrznej kieszeni i jechalem dalej (jak dobrze ulozysz aparat moze nie bedzie najgorzej- byle nie byl upchany na sile- bol plecow murowany). Jak sie zmiesci w przestrzeni plecakowej tam gdzie jest buklak to bedzie ok:)- nie mysleli bardzo o usztywnieniu bo buklak masuje plecy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj przyszły moje buty Shimano SPD. O dziwo nie posiadały oryginalnego pudełka, tego niebieskiego. Napisałem do sklepu, zobaczymy co odpisza

 

Moje też przyszły bez pudła, w sumie dość logiczne, przy tej skali, litr powietrza mniej w magazynie na jednej parze butów daje oszczedność kubatury rzedu kilkuset metrów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Pompka Zefala doszła. Wygląd i wykonanie na duży plus, za 33zł nie spodziewałem się tak wysokiej jakości.

Pompowanie szybkie, ale trzeba się przyzwyczaić, żeby nie szarpać wężykiem.

Proponuję pilnować, żeby góra z wężykiem była zablokowana od góry paluchem. Mnie dwa razy wyjechała wyżej i dolny uchwyt niemiło przyszczypał skórę dłoni. Dwa całkiem spore i bolesne krwiaki :) W sumie jedyny minus na razie jaki znalazłem i to ogólnie takich pompek a nie tej konkretnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje też przyszły bez pudła, w sumie dość logiczne, przy tej skali, litr powietrza mniej w magazynie na jednej parze butów daje oszczedność kubatury rzedu kilkuset metrów 

Może jest to oszczędność miejsca, ale co mnie to obchodzi. Na stornie nie ma nigdzie ze sprzedają bez pudełka. Na allegro na przykład jest zawsze podane ze w pudełku zastępczym. Pisałem maila wczoraj, na razie zero odzewu. Spróbuje jeszcze zadzwonić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie wszystkie (albo nawet wszystkie) buty w decathlonie sprzedawane są bez pudełka, zarówno "ich" Kalenji, Newfeel, czy np Salomon kupowałem zawsze bez pudełka. Cóż, chyba taka polityka firmy :) Z jednej strony fajnie, bo nie trzeba się zastanawiać "trzymać czy wyrzucać?", i ekologicznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Prawie wszystkie (albo nawet wszystkie) buty w decathlonie sprzedawane są bez pudełka, zarówno "ich" Kalenji, Newfeel, czy np Salomon kupowałem zawsze bez pudełka. Cóż, chyba taka polityka firmy :) Z jednej strony fajnie, bo nie trzeba się zastanawiać "trzymać czy wyrzucać?", i ekologicznie :D

 

Pracownicy twierdzą, że pudełka są wyrzucane na bieżąco z tego względu aby nie zajmowały miejsca na magazynie.

Pytałem w 3 sklepach i w każdym trzymają się tej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jest to oszczędność miejsca, ale co mnie to obchodzi. Na stornie nie ma nigdzie ze sprzedają bez pudełka. Na allegro na przykład jest zawsze podane ze w pudełku zastępczym. Pisałem maila wczoraj, na razie zero odzewu. Spróbuje jeszcze zadzwonić

 

No z drugiej strony też nigdzie nie napisali, że buty dostarczane są w oryginalnym opakowaniu. But to but, opakowanie to jedynie osłona na czas transportu.

 

Co do wyrzucania kartonów na bieżąco, myślę że do sklepu trafiają już bez kartonów. W ten sposób zamiast 2 naczep kartonów wystarczy dociągnąć jedną z workmi, co obniża jednak koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz wyżej - ten http://www.decathlon.pl/bukak-500-niebieski-id_8300159.html i ten http://www.decathlon.pl/plecak-mt-10-l-czerwono-biay-id_8300120.html

 

No jutro przed pracą spróbuję Easy odwiedzić i popróbować, ale to ciągle mierzenie sklepowe a nie wnioski z użytkowania :) 

 

Choć w plecaku którego używam aktualnie odciąłem pas biodrowy i pasek piersiowy (bo idę z nim w góry dwa razy do roku a na co dzień mnie drażniły) to jednak te w rowerowym bukłaku wydały się pomocne w porównaniu do tanich plecaków z Deca bez nich. 

 

 

 

Gdyby mt10 nie miał pasa biodrowego to pewnie jego bym wziął, bo ciut bardziej pakowny i ciekawiej wyglądające szelki ma. Regulowany pasek na klacie pewnie w obydwu działa tak samo, czytaj do duszy. Nie ma znaczenia gdzie ustawisz, po czasie (niezbyt długim) i tak zjeżdża ku górze.

Chodzi o to że pas "grzeje"? 

Widzę że pozbycie się go byłoby dość problemowe, na pewno mniejszym problemem byłoby podszycie pasków piersiowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bez jaj do targowych butów za 50 zl dostaje sie pudełko a SPD za 400 przyślą w foliowym worku

 

A czy to pudełko jest niezbędne w użytkowaniu obuwia? ;)

Jak dla mnie to buty mogły by być pakowane w stary papier gazetowy... ważne żeby były wygodne i wytrzymałe.

No to teraz mam rozkminkę  - czy plecak typowo rowerowy z bukłakiem czy taki niby do biegania - cena podobna  :wallbash:

 

Jak masz możliwość to podejdź do Decathlon Easy i sprawdź co Ci bardziej pasuje. Z tego co pamiętam to oba plecaki widziałem ostatnio tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plecak brałbym ten rowerowy, ma mniej grzejący pas biodrowy. W tym do biegania ma on jak dla mnie rozmiary po wuju jak na plecak o tej pojemności.

Mam jakiś plecak b'twin już 5ty sezon i jeśli chodzi o jakość wykonania i wytrzymałość to 5+

Mój ma niby pojemność 7l+2l bukłaka w praktyce jest to buklła 2l, klucze, dętka oraz pompka i ewentualnie 2 banany. Wsadzenie czegokolwiek więcej powoduję, że z plecaka robi się wypchany kondon, który niewygodnie leży na plecach.

 

 

Wracając do kartonów, kupiłeś w dece buty bo miały najniższą cenę, darmową wysyłkę i w dodatku możesz zwrócić do najbliższego sklepu - taka obsługa kosztuje. Cudów nie ma, nikt nie będzie prowadził działalności, która nie przynosi zysków. W tym przypadku zyski te można generować oszczędzają na objętości w magazynie oraz podczas transportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Heh ta jest. Plus, wolę buty w starej gazecie niż superduper pudle które muszę trzymać przez okres gwarancji bo tak se sklep życzy :)

 

No to teraz mam rozkminkę  - czy plecak typowo rowerowy z bukłakiem czy taki niby do biegania - cena podobna  :wallbash:

Pomacaj jak możesz.

Rowerowa 500tka to dla mnie coś zamiast dwóch bidonów i konieczności wożenia narzędzi/zapasów na rowerze. Napełniłem bukłak, dorzuciłem wiatrówkę i średniej wielkości aparat kompaktowy, i zaczynał się z plecaka robić walec który na plecach leżał jak... walec :)

Gdyby mt10 nie miał pasa biodrowego to pewnie jego bym wziął, bo ciut bardziej pakowny i ciekawiej wyglądające szelki ma. Regulowany pasek na klacie pewnie w obydwu działa tak samo, czytaj do duszy. Nie ma znaczenia gdzie ustawisz, po czasie (niezbyt długim) i tak zjeżdża ku górze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...