Skocz do zawartości

[sklep] Decathlon - odzież i akcesoria sportowe


MikeSkywalker

Rekomendowane odpowiedzi

Używa ktoś krótkich spodenek z serii 700, edycja z ubiegłego sezonu? Bo u mnie coś nie wytrzymują wysokiej eksploatacji. Pęka gumka w nogawkach, nie ta antypoślizgowa tylko ta ściągająca co jest wszyta w nogawke  i wychodzą na wierzch drobne włosie tej gumy

W sumie nie wiem co z tym zrobić, reklamować, nie mają na wymianę bo wszystko wyprzedane a zwrot gotówki tez mnie nie cieszy, bo kupiłem na wyprzedaży ze 189 na 69,a za 69 zł nie kupię nigdzie spodenek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam spodenki 500 albo 520 (takie niebieski z dużym XC) i również zauważyłem wychodzące drobne części gumki. Używam ich 3-4 razy w tygodniu i nie widzę, żeby to się jakoś specjalnie powiększało. Moje nie są kupione w decathlonie, więc nawet nie przysługuje mi gwarancja. Poza tym nie zauważyłem, żeby ta pękająca gumka wpłynęła w jakikolwiek sposób na trzymanie spodenek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dobrze widzieć.Spodenek używam od początku kwietnia jakieś 1500km i zauważyłem to pękanie , trochę się obawiam co będzie po kolejnym miesiącu

A ogólnie rzecz ujmując chwaliłem deca,póki nie łyknąłem większości produktów i dopiero teraz im więcej tam kupuję tym zauważyłem loterie z produktami...np.koszulka 700XC -kieszenie tak płytkie że przy agresywnej jeździe wylatują z nich rzeczy,strach wkładać telefon czy w ogóle jakieś pieniądze.Do tego prawy bark telepocze na wietrze a lewy nie, czyli jakby źle uszyta, albo ja nieforemny.

Rękawiczki bez palców, seria 500 - szyte na krasnoludków czy nie wiem, bo jakimś Pudzianem nie jestem a XXL są zwyczajnie za ciasne

Spodnie zimowe 700 - dwa razy wymieniłem nim trafiłem na właściwe. W jednych puścił szew na kolanie, w drugich nie działala membrana

Dętka Michelin air comp ultra light wystrzeliła mi niebezpiecznie przed oczyma po którymś z kolei klejeniu

Do opon szosowych też mam parę uwag ale chciałbym wierzyć że jestem w błędzie i że nie sprzedają tam opon z trzaśniętym oplotem, że to tylko łączenie płótna karkasu tak wygląda

W sumie najbardziej byłem zadowolony z tych krótkich spodenek,dobra wkładka, dobrze leżą, a tu bach, masz ci numer, pękają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używa ktoś krótkich spodenek z serii 700, edycja z ubiegłego sezonu? Bo u mnie coś nie wytrzymują wysokiej eksploatacji. Pęka gumka w nogawkach, nie ta antypoślizgowa tylko ta ściągająca co jest wszyta w nogawke  i wychodzą na wierzch drobne włosie tej gumy

W sumie nie wiem co z tym zrobić, reklamować, nie mają na wymianę bo wszystko wyprzedane a zwrot gotówki tez mnie nie cieszy, bo kupiłem na wyprzedaży ze 189 na 69,a za 69 zł nie kupię nigdzie spodenek.

 

Dobrze wiedzieć, tak jak to napisał grg. Też kupiłem w promocji ale byłem dopiero parę razy w trasie. 

Możesz spróbować reklamować z uwględnieniem wymiany na towar tej samej jakości (nie ceny). Jeżeli sklep jest w porządku to powinni wymienić na model tegoroczny. Miałem podobne przypadki z innymi rzeczami. Warto spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno się z tym nie zgodzić, przewagą takiego decathlonu jest tylko ta możliwość przymierzenia - a to daje bardzo dużo. W Bydgoszczy niestety nie ma sklepu rowerowego gdzie by był jakiś duży wybór ubrań, z reguły mają po kilka rzeczy i na tym koniec

 

A jak teraz w Olimpii bo swego czasu miewali trochę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć, tak jak to napisał grg. Też kupiłem w promocji ale byłem dopiero parę razy w trasie. 

Możesz spróbować reklamować z uwględnieniem wymiany na towar tej samej jakości (nie ceny). Jeżeli sklep jest w porządku to powinni wymienić na model tegoroczny. Miałem podobne przypadki z innymi rzeczami. Warto spróbować.

Tylko przypuszczam że skoro kolega supergrzechu też to ma, to nasze przypadki nie są odosobnione a skoro nie są to może być to  przypadłość wszystkich tych spodenek, po prostu takie a nie inne materiały które nie wytrzymują wysokich obrotów. Zwyczajnie więc nie wiadomo czy wymiana coś da. Na razie jeżdżę, póki co w niczym to nie przeszkadza. Na pocieszenie pozostaje fakt  że spodenki innej firmy tzw renomowanej, lub jak kto woli ubóstwianej przez rowerowych lovelasów, w cenie z trójką z przodu, ściochrałem w 3 miesiące 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj licznik rowerowy w Aldi. Po pierwszej przejadżce wydaje sie działać OK. Wileki minus to to, że nie ma funkcji automatycznego startu po wygaszeniu ekranu (po 5 minutach bezczynności). Na opakowaniu niby jest napisane, że takowa fukcja jest, ale działa ona tylko wtedy gdy ekran jest włączony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Panowie, Dec ma kolejne promocje na zestaw Tym razem dętki

 

Przecież za 4zł więcej można kupić dętkę continentala w której zawór nie puszcza tak powietrza... No chyba, że liczy się tylko cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie cena się jak najbardziej liczy, dziewięć złociszy z hakiem z dostawą do domu? Za zapasową dętkę która większość swego życia spędzi w podsiodłówce lub plecaku? ;)

SIę nie ma co zastanawiać, tym bardziej że może w Gdańsku kupisz Conti 1.75 za czternaście złociszy ale u mnie w rowerowych nie kupisz nie tylko Conti w tym rozmiarze ale też żadnej innej firmy bo ich po prostu nie sprzedają. NIe z wentylem presta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Daje radę, pupy nie urywa ;)

Korpus zewnętrzny to tworzywo, wnętrze zdaje się aluminiowe. Uchwyt wygodny i na razie działa. Kapsel zabezpieczający wężyk IMO wyrobi się z czasem i będzie spadał.

Nie sprawdzałem do ilu pompuje bo nie mam manometra ani pary w złamanej ręce ;)

Za normalną cenę kiepski biznes. Nawet zefal ma ciekawsze pompki za 70zł. Porównując z pompkami za ~~30ziko: lepsze wykonanie, ładniejsza ;) wężyk który mooooże podziałać dłużej niż krócej :) a na wężyku też mi zależało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :-)

 

     Dzisiejszego wieczora wybrałem się do Decathlona w  celu zakupienia kilku par rowerowych skarpetek. Niestety z zakupów nici. Skarpetek nie było, tzn. były ale małe rozmiary i kilka par rozmiarów większych niż potrzebowałem. Chcaiałem jeszcze kupic luźne spodenki. Ale też na stanie tylko małe rozmiary i 2XL. Nic nie kupiłem i musiałem wrócić do domu. 

    

    Dodam też, że w dziale rowerowym panuja takie pustki, że dawno takich nie widziałem. Sezon dla niektórych zaczął się chyba na dobre :-) W sklepach w  Waszym regionie również takie pustki sie porobiły?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Macałem te gatki - dla mnie OK, ale ja potrzebuję minimalnie lepszej ochrony zadka niż same spodenki bez wkładki, bo robię niedługie trasy w terenie.

Na dłuższe wypady to jak wyżej - może być za mało.

 

Powiedzcie mi: po co jest ten guzik z tyłu majtek?

Wpina się to w spodenki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...