Skocz do zawartości

[sklep] Decathlon - odzież i akcesoria sportowe


MikeSkywalker

Rekomendowane odpowiedzi

Mam te buty od grudnia, około 300 km w terenie i są ok. Rzepy trzymają bardzo dobrze. Zrobiła mi się dziurka w siateczce od patyków jakiś, ale zacerowałem i nie ma problemów. Kupiłem za 270 zł, ale teraz chyba są tańsze, to nawet bym się nie zastanawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wentylacją, hmm na razie to bywało zimno w nich. Nie miałem okazji sprawdzić w dużych temperaturach. Ale jeździłem też zimą. A na moje oko to raczej są przewiewne. Dużo siateczki. Buty są sztywne, na pewno nie miękkie. W tej cenie (170) nie znajdziesz nic lepszego. Jakiś skok to dopiero 2 razy tyle. Jeszcze dodam, że lepiej siedziały mi na nodze od Shimano m-088. Mają dobry bieżnik, trzyma w błocie i na śniegu ale dość łatwo się zapycha. Ale bez przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Warte są swej ceny? Wytrzymają trochę ?
Mam ten model od dwóch tygodni i raz tylko miałem go na sobie. Przejechałem 162 km komplecik zdał egzamin rewelacyjnie. Pod tym zestawem miałem jeszcze komplet bielizny termicznej. Wkładka w spodenkach super, na tak długim dystansie nie odczuwałem większych dolegliwości związanych z siodełkiem. Koszulka jest bardzo dobra, jedynym mankamentem w niej to brak dobrych ściągaczy przy kieszonkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dzięki za opinie ale widzę, że ciężko je na promocji dorwać na promocji czy w korzystnej cenie zestawu. Muszę trochę na nie nazbierać. A i jeszcze zapytam czy jest duża różnica między tymi aerofit 700 a tymi http://www.decathlon.pl/spodenki-na-rower-mskie-520-czarno-szare-id_8327990.html. A ciekawe czemu różne ceny zależnie od  kolorystyki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A i jeszcze zapytam czy jest duża różnica między tymi aerofit 700 a tymi Spodenki na rower męskie 520 CZARNO-SZARE B'TWIN - Wyposażenie rowerzysty Rowery..
 Mam takie tylko czarno-niebieskie jak pisałem juz komuś wkładka jest taka sama jak w aerofit 700 róż nia sie że 700 ma otwór na siateczce od strony pleców oraz materiałem ich górnej części (siateczka i szelki)

 

 

A można wiedzieć jakiej firmy/model ten komplet bielizny ?
  http://allegro.pl/bielizna-termoaktywna-komplet-rowerowy-czapka-l-i4866323716.html jak za ta cenę jest dobra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę tylko powiedzieć, że Decathlon psuje się na maxa - przynajmniej u mnie w mieście. Wczoraj byłem bo chciałem sobie kupić kurtkę i spodenki. Moje zdziwienie było ogromne gdy zobaczyłem przynajmniej o połowę zmniejszony dział rowerowy i pustki na półkach, wybór żaden więc jestem zmuszony szukać innych sklepów z odzieżą na rower.

Ciekaw jestem jak to wygląda w innych miastach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon rowerowy jeszcze dobrze się nie zaczął w sklepach, ja się zdziwiłem jak wszedłem do deca pewnego dnie i w ogóle nie było działu rowerowego tam gdzie był, przenieśli go na szary koniec sklepu.

Póki co nie wieszałbym na nich psów jeszcze, pewnie wymieniają towar na nowy czy coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno się z tym nie zgodzić, przewagą takiego decathlonu jest tylko ta możliwość przymierzenia - a to daje bardzo dużo. W Bydgoszczy niestety nie ma sklepu rowerowego gdzie by był jakiś duży wybór ubrań, z reguły mają po kilka rzeczy i na tym koniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony dodam, że nic takiego nie zauważyłem w Decathlonie w Łodzi. Dział rowerowy jest przez cały rok w tym samym miejscu. Natomiast jak byłem w ubiegłym tygodniu dało się zauważyć przemeblowanie i zwiększanie powierzchni "rowerowej" jak też powoli zwiększa się oferta odzieży. 

 

Dodam taki mły offtop. W łódzkim Inter Sporcie dzieje się tak,że zimą wogóle nie ma ciuchów rowerowych, a jak są to są pojedyńcze sztuki. W Inter Sporcie ewidentnie widoczny jest podział na sezon zimowy (narciarski), A wiosenno - letni (rowerowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...