Skocz do zawartości

[sklep] Decathlon - odzież i akcesoria sportowe


MikeSkywalker

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie tak samo - co ciekawe składałem zamówienie jakoś w okresie świątecznym, w dodatku na kosztujący jakieś grosze produkt z przeceny.

Czas realizacji ponad tydzień albo nawet lepiej i też wystarczyło żeby przedłużył się o jeden dzień i dostałem maila z przeprosinami i zniżkę na kolejne zakupy.  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@

ja posiadam. Kupiona za 40zł w sklepie stacjonarnym. Przejechała ze mną około 500km. Rzep jak na razie trzyma dobrze. Obwód mojego ramienia to 20 cm i na gołą skórę siedzi ciasno, jeszcze jest zapas.  Ma dwie miejsca łączenia tego rzepu. Wejście na słuchawki jest po prawej stronie. W moim telefonie jest od góry na środku, wiec trochę jest to nie poręczne, ale da się przeżyć. Nawigowanie przez folie nie jest najlepsze. O dziwo w da się naciskać przyciski boczne, np głośniej, ciszej. Moj telefon to xperia L i jest jakby trochę luźny  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Sznurówki, ja dziękuję.


No i co z tego, że sznurówki? :blink:

Dajmy na to wysokie modele szosowych Giro też mają sznurówki.

Najważniejsze, żeby wiązanie dobrze trzymało. a czy klamra, czy rzep, czy inne BOA nie ma większego znaczenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy dostanę w decathlonie jakieś warte uwagi rękawiczki które sprawdza się podczas jazdy na rowerze ? Potrzebuje czegoś w miarę cienkiego, lekko ciepłego i z długimi palcami. Zakres temperatur 5-12 stopni, także nie muszą być jakieś ekstra zimowe, byle palce tak nie marzły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A muszą to być rękawiczki, które mają w nazwie ”na rower"?

Jeśli nie to poszukaj w dziale "turystycznym". Sam używam takich chwyconych w przelocie z jakiegoś koszyka z wyprzedażą daleko od działu rowerowego i są całkiem ok. Mają w newralgicznych miejscach wstawki z pseudo-skórki, także jak na razie nie raczyły się przetrzeć od ściskania kierownicy, używam ich piąty miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimowe na takie temperatury będą zdecydowanie za gorące!

 

Poleciłbym te http://www.decathlon.pl/rkawiczki-turystyczne-forclaz-600-id_8285587.html bo już o nich pisałem w tym temacie ale niestety szarych już nie ma a fioletowe nie każdemu pasują ;) Niemniej jednak są okej na plusowe temperatury a i do okolic zera w nich schodzę tylko komfort termiczny jest mniejszy. 

 

Są jeszcze cienkie rękawiczki polarowe - Forclaz 50 (za 7.99) o ile dobrze pamiętam ale nie mogę ich znaleźć na stronie Decathlonu niemniej jednak podobne można czasem znaleźć w zwykłych sklepach sportowych/hipermarketach. 

 

Tych z Decathlonu używam od niedawna i są nieco cieplejsze od Forclaz 600 - także przy kilkunastu stopniach na plusie jest trochę za gorąco, pewnie dlatego że gorzej "oddychają". 

 

Niemniej jednak to własnie takich cienkich rękawiczek polarowych używam na rower przez cały rok od kilku lat - nawet w lecie wożę je zawsze w sakwie na chłodniejsze poranki/wieczory itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie muszą być to typowe "rowerowe" rękawice.

Byle nie były zbyt grube, zbyt ciepłe i miały długie palce :)

Bardzo dziękuję za wszelkie rady oraz linki z konkretnymi rękawicami.

Gdyby ktoś miał jeszcze jakieś sprawdzone, które spełniają powyższe warunki to bardzo proszę o nazwę/link do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lub te http://www.decathlon...id_8315315.html 0-10stC spisują się dobrze, chyba że mocno wieje.

 

 

Nawet nie musi mocno wiać, wystarczy tak 25 km/h +3/5 a wiatr N/NW i mnie w nich jest za zimno.

Dzisiaj u mnie +7 trochę to sprawdzę co i jak ale zabiorę je jako rezerwowe :)

Jesienią fajnie się sprawdzały.

 

O te:

kapw0h.jpg

 

Pozdrawiam.

jka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...