Skocz do zawartości

[sklep] Decathlon - odzież i akcesoria sportowe


MikeSkywalker

Rekomendowane odpowiedzi

Cały rok są i na różny asortyment :)

To mnie nie pocieszyles ;):P bo z tego wychodzi, że pozostaje odświeżanie strony tylko :(

 

 

Druga rzecz to metka. Naprawdę nie da się inaczej? Na języku są przecież dziurki wentylacyjne a tu taka wtopa. Wygląda jednak na to, że będzie się dało to odpruć

 

Oni nawet zalecają ją odciąć, po drugiej jej stronie masz nawet kropki do cięcia zaznaczone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne kropki jakie są to te po przeszyciu. Aż poleciałem do garderoby zobaczyć jak innych rzeczach. I nic. O ile sobie przypominam to przy zimowych rękawiczkach część metki, która była jakaś taka "papierowa" coś takiego miała. Swoją drogą zamiast tych metek mogłyby być nadruki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Powitoł

Lekka kurtka wiatrowa z działu biegowego - daje radę w kontakcie z wiatrem, lekki deszcz przez chwilę też wytrzymała. Nie sprawdziłem oddychalności, bo zimno było i się nie spociłem ;)

https://www.decathlon.pl/kurtka-ekiden-id_8354376.html

Uwaga - brać numer większy niż z przymierzania w sklepie wychodzi jeśli ktoś do celów rowerowych planuje.

Wziąłem "pasującą" i przy pochyleniu, i poruszaniu się na rowerze podnosi się na ramionach i odsłania dół pleców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grono forumowiczów ;-)

Jako, że zimno za oknem się robi i chciałbym w miarę możliwości nadal co jakiś czas pojeździć rowerem do pracy, bądź po pracy szukam czegoś co mi w tym pomoże.

Czy takie spodnie pod spód będą dobrym pomysłem?

 

https://www.decathlon.pl/legginsy-do-biegania-dugie-mskie-running-essential-warm-id_8280370.html

 

Wysłane z mojego nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej boję się rozmiarówki. Choć jakiś czas temu kupiłem areofit 700 z długim rękawem rozmiar L i jest dobra, choć rękawy mogłyby być minimalnie dłuższe

 

Podpisu brak

 

Radzę zmierzyć w sklepie stacjonarny.Wczoraj mierzyłem "leginsy" Kelenji trzy różne modele w wszystkie w rozmiadze L.Wszystkie trzy inaczej leżały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę zmierzyć w sklepie stacjonarny.Wczoraj mierzyłem "leginsy" Kelenji trzy różne modele w wszystkie w rozmiadze L.Wszystkie trzy inaczej leżały.

Tylko nigdzie w okolicy nie mam tego sklepu, więc nie mam takiej możliwości.

Dajcie proszę znać czy ciepłe te kalesony, kupiłem je ponad miesiąc temu ale nie używałem a teraz jak temperatura spadla siedzę w domu na L4 :-/

Możesz kolego powiedzieć jaki masz rozmiar i swoje wymiary i jak to leży na tobie? Z góry dzięki!

 

Podpisu brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętajcie, że zwrot w paczkomacie jest za free, wysyłka free, więc zakupy bez ryzyka - można wziąć nawet 2-3 rozmiary i sobie robić przymierzalnie w domu ;)

 

co do tych spodni to kupowałem je do biegania - na rower też dadzą radę, ale zdecydowanie lepiej kupić od razu z pampresem i szelkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nigdzie w okolicy nie mam tego sklepu, więc nie mam takiej możliwości.

Możesz kolego powiedzieć jaki masz rozmiar i swoje wymiary i jak to leży na tobie? Z góry dzięki!

 

Podpisu brak

Mam xl, jak wszystko z deca. mam 180 cm i 80 kg wagi, niestety nie znam obwodu w pasie ale taki normalny jak to na 80 kg ;) pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czy takie spodnie pod spód będą dobrym pomysłem? Legginsy do biegania długie męskie Running Essential Warm KALENJI - Odziez...

 

Legginsy Kalenji Warm sa ciepłe po warunkiem, że nie jedziemy zbyt szybko. Przy większych prędkościach powietrze przechodzi jak przez sitko. Materiał przyjemny i ciepły o ile poruszamy się niezbyt szybko. Pewnie dlatego do biegania się nadaje a na rower to już gorzej. Takie są moje doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge polecic leginsy z Aldika lub Lidla z jakims materialem nieprzewiewnym z przodu. Niby sa do biegania ale na rowerze okolo -10 daja rade. Sa dwie wersje z tym materialem ponizej i powyzej kolan. Te ktore sie koncza ponizej kolan wiadomo cieplejsze przez to.

Uzywam od dwoch sezonow i za ta kase sa ok. Jedyne co to szelki musialem kupic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.decathlon.pl/legginsy-do-biegania-dugie-mskie-running-essential-warm-id_8280370.html

 

Te leginsy użytkuje od listopada 2015 r. Zakładam w przedziale temp. od 0 do +5 stopni jako jedną  warstwę. Jak temperatura spadnie poniżej 0 zakładam pod spód nogawki rowerowe albo na wierzch spodnie turystyczne. Próbowałem jechać przy -3 stopni tylko w tych leginsach --- strasznie zmarzły mi kolana

 

Ogólnie godne polecenia, cena też jest odpowiednia

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...