Skocz do zawartości

[sklep] Decathlon - odzież i akcesoria sportowe


MikeSkywalker

Rekomendowane odpowiedzi

Radzę uważać przy zakupie przez internet rękawiczek MTB 520: http://www.decathlon.pl/rkawiczki-na-rower-mtb-520-dugie-id_8296109.html

Mój standardowy rozmiar to L (stare miałem również z Deca), a te rękawiczki mam XXL. Moje dłonie nie są jakieś ogromne, obawiam się że dla niektórych nie będzie w ogóle rozmiaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś coś do powiedzenia na temat termoaktywnej aerofit 720?

 

https://www.decathlon.pl/koszulka-termoaktywna-dugi-rkaw-aerofit-700-id_8290487.html

 

W sobotę z rana tak zmarzłem na rowerze, że po 80km nie mogłem do wieczora się ruszać, a akurat mam kartę podarunkową na 100zł do Deca.

 

Miałem kupić bukłak, ale zdrowie chyba ważniejsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z dostępnością lekki, mogę jedynie zamówić przez neta w ciemno XL, a przy mojej wadze 93kg i wzroście 180cm boję się, że w nią nie wejdę... waga spadła mocno ostatnio, ale chyba jeszcze nie na tyle... Nie wiem, czy ryzykować :) Wiem, że koszulki tego typu powinny być przylegające, ale na pewno wszystko ma swoje granice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, tę koszulkę mam 2XL i jest dobra (tylko wiadomo, nie jest przylegająca, bo nie takie jej zadanie).

 

http://www.decathlon.pl/koszulka-krotki-rkaw-na-rower-mska-300-czarna-id_8237965.html

 

Kurczaki, nie wiem teraz co zamawiać przez Ciebie ;)

 

Mają rozmiar L w Gdańsku... podjadę, przymierzę, i podejmę decyzję :) Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wczoraj rękawiczki letnie 520 BTwina. O ile na łapie leżały super, wszystko mi odpowiada tak podczas jazdy moim zdaniem te klockowate poduszki nieco dziwnie leżą na gripach. W przerwie między klockami robi mi się fałda. Zobaczymy, może się przyzwyczaję a może będzie mi to cały czas dokuczało... No i rozmiarówka - nie mam wielkiej łapy a musiałem wziąć XL bo w L ciasno było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

https://www.decathlon.pl/koka-tacx-t4060-9-10-id_8030452.html

 

Jak dla mnie absolutna rewelacja jeśli chodzi o relację cena - jakość. Kółeczka kosztują połowę tego czego życzą sobie najtańsze sklepy internetowe czyli trzydzieści zeta i dają nowe życie przerzutkom sh*tmano od SLX w dół. Precyzja działania mojej Deore M592 wzrosła drastycznie i to przy manetkach Alivio 430. Tak Alivio!

 

Jedyny minus to kolor czyli szary zamiast czarnego który jest na stronie Deca, jednak ogólna jakość działania moim zdaniem w pełni to rekompensuje.

 

Co do samego konceptu sh*tmano czyli kółka prowadzącego z zamierzonym luzem poprzecznym mam swoje przemyślenia poparte świeżą obserwacją empiryczną - jest to kompletnie bez sensu i zamula pracę całkiem przyzwoitych przerzutek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jedyny minus to kolor czyli szary zamiast czarnego który jest na stronie Deca

 

Jak się uprzesz to jest powód do zwrotu, zdjęcie musi odzwierciedlać sprzedawany przedmiot. Pomijam fakt zwrotu który Decathlon robi bez problemu. Ale tak szczerze to szkoda odsyłać, biorąc pod uwagę cena jak tak popatrzyłem po sieci po ile one stoją. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.decathlon.pl/koka-tacx-t4060-9-10-id_8030452.html

 

Jak dla mnie absolutna rewelacja jeśli chodzi o relację cena - jakość. Kółeczka kosztują połowę tego czego życzą sobie najtańsze sklepy internetowe czyli trzydzieści zeta i dają nowe życie przerzutkom sh*tmano od SLX w dół!

A XT już nie? :P Tak chwalicie, że też zamówiłem sobie komplet to xt786 ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się uprzesz to jest powód do zwrotu, zdjęcie musi odzwierciedlać sprzedawany przedmiot. Pomijam fakt zwrotu który Decathlon robi bez problemu. Ale tak szczerze to szkoda odsyłać, biorąc pod uwagę cena jak tak popatrzyłem po sieci po ile one stoją.

 

Zanim je zamówiłem sprawdziłem je wcześniej na stronie Tacx'a dlatego kolor nie był dla mnie zaskoczeniem ;) Ale szary nie wszystkim może pasować i od razu mogę powiedzieć że syfek z łańcucha jest o wiele bardziej widoczny niż na kółkach czarnych. Co w sumie nie powinno dziwić.

@@chudeusz09, Nie mam XT zatem nie mogłem porównać różnic w działaniu pomiędzy Tacx'ami a kółkami fabrycznymi które są inne niż w niższych grupach. Zatem nie mogłem z czystym sumieniem zarekomendować takiej zmiany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zimowe długie spodnie z Decathlonu mają bardzo dziwną cechę, mianowicie membrana windstopera kończy się nad kolanem. Jak dla mnie to przekreśla te spodnie do użytku u zimie, bo akurat ten fragment nogi najboleśniej odczuwa skutki przewiania, o konsekwencjach tego nawet nie trzeba wspominać. Spodnie mogłyby się nadawać na nie tak zimne pory przejściowe, ale w takim razie po co membrana na udach? Jeśli chodzi o Decathlon to przymierzałem tam kilka modeli długich spodni zimowych i wszystkie były tak dziwnie zaprojektowane. Ja się nie zdecydowałem na zakup, dla mnie ciepło w kolana to warunek konieczny w zimne dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pytanie dotyczy ceny 239,99 zł ... to zdecydowanie NIE.

W listopadzie zeszłego roku 700`tki z żelową wkładką wyrwałem za 99,99 ...

 

Co do efektywności cieplnej zima ... w dojazdach do pracy w samych gaciach latam do okolicy 0 st ... gdy temperatura spada poniżej 0 dokładam dodatkową warstwę w postaci kaleson termoaktywnych.

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam te gacie i zimą zakładam na nie dresy i jest ok, do -5 daje radę. Przy gorszych warunkach wspomagam się pantalonami hendersona (swoją drogą fajne są, polecam). Z nieoczekiwanym końcem membrany też wiem ale jak kolega wyżej nie odczuwam z tego powodu jakiegoś dyskomfortu.

Co do ceny, moim zdaniem 150 to max co warto za nie dać. Czekanie aż skoczą na 100 zł może być długie. Decathlon zniża cenę w miarę braku rozmiaru (mniejszy wybór rozmiarówki = niższa cena).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem buty szosowe B'Twin 700 aerofit

 

Dizajn 


Buty w kolorze biało-czarnym lub jak kto woli czarno-białym. Oba kolory matowe. Zastanawiałem się też m.in. nad Planet X 360 – moim zdaniem obie wersje kolorystyczne ładniejsze ale te akurat mogłem przymierzyć. 

 

Wykonanie 


Tak prosto z półki prawie nie ma się do czego przyczepić. Prawie bo jednak dwa mankamenty. Po pierwsze naklejka na podeszwie odkleja w okolicach pięty. Na obu butach. Czy ja tylko tak trafiłem tego nie wiemzresztą zauważyłem dopiero w domu. 

28697950593_f0f9359d22.jpg

 

 

Druga rzecz to metka. Naprawdę nie da się inaczej? Na języku przecież dziurki wentylacyjne a tu taka wtopa. Wygląda jednak na to, że będzie się dało to odpruć.

29318668295_031caf9c14.jpg
 

Buty nie waniajet i wyglądają na całkiem przewiewne. Rzepy krótkie, nie to co w Sh a boa działa przyjemnie z tylko różnicą, że w prawym bucie linkę zaciskamy kręcąc w prawo a zwalniamy lekko przekręcając w lewo, w lewym na abarot. Zaś zarówno na pięcie jak i pod palcami gumowe wstawki. 

 

Pierwsza jazda. 


Było świetnie. W stosunku do SPD czuć lepsze podparcie a buty, w przeciwieństwie do moich Sh m088 dobrze przylegają do stóp. Połączenie bloku z pedałem również dużo lepsze. Nie znaczy to jednak, że dzięki temu jak i karbonowej podeszwie poczułem jakiś magiczny transfer mocy znany z marketingowego bełkotu. Wentylacja jak dla mnie mogłaby być lepsza ale coś takiego to chyba można osiągnąć dopiero w butach do tri albo jeszcze lepiej w sandałach. Jednak nawet jak już wyszło słoneczko I przygrzało troszkę to nie czułem gorąca czy choćby dyskomfortu. Na pełną ocenę tego trzeba mi jednak pojeździć więcej niż 1,5-rej godziny. Czasu też potrzeba by powiedzieć coś o trwałości produktu. Jak na razie to zadarłem lekko białe na pięcie.

28697951613_56d3f81f80.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...