Skocz do zawartości

[sklep] Decathlon - odzież i akcesoria sportowe


MikeSkywalker

Rekomendowane odpowiedzi

Mam to samo (181/84). Chciałem przymierzyć się do gatek 520 i efekt taki, że L leży na tyłku idealnie ale szelki wciskają się w płuca. Za to XL powiewają nogawkami jak flaga na wietrze i luzy na tyłku. To źle bo nogawki będą się podnosić podczas jazdy. Odpuściłem ten towar a raczej sklep...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zobaczę, prawdopodobnie zadziała zasada że Cena Czyni Cuda i się na nią skuszę.  

 

Abstrahując od maty - koledzy z Wielkopolski, który Decathlon w Poznaniu jest największy? Pytam bo będę w nim służbowo kilka dni i być może uda się któryś odwiedzić a liczę że będzie tam trochę rowerów do przymiarki. 

 

Jeśli jeszcze nie dotarłeś: największy zdaje się być ten na Franowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi udało się idealnie wpasować w ich rozmiarówkę. 176cm, w pasie 82, klatka 98 i M wchodzi idealnie. Właśnie kupiłem spodenki i koszulkę 520 na wyprzedaży i wszystko leży idealnie.

 

W jakiej cenie, bo nie chce mnie się jechać na drugi koniec miasta i sprawdzać ile kosztuję, a chętnie bym coś kupił  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Może się ktoś wypowiedzieć o takiej buzie:

http://www.decathlon.pl/bluza-na-rower-500-mska-id_8343078.html

warta jest swojej ceny?

Szukam czegoś w czym można pojeździć w zakresie temperatur 5-15°C. Nada się ona? Komentarzami o wsiąkaniu potu w rękawy bym się nie przejmował, chodzi mi tylko o to żeby nie zmarznąć ani nie mieć szklarni na sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Może się ktoś wypowiedzieć o takiej buzie:

http://www.decathlon.pl/bluza-na-rower-500-mska-id_8343078.html

warta jest swojej ceny?

Szukam czegoś w czym można pojeździć w zakresie temperatur 5-15°C. Nada się ona? Komentarzami o wsiąkaniu potu w rękawy bym się nie przejmował, chodzi mi tylko o to żeby nie zmarznąć ani nie mieć szklarni na sobie.

 

Nie używałem jej, ale oglądałem w deca. Raczej nie zmarzniesz w niej, jak się intensywnie pocisz to niestety, ale cudów nie będzie. Boki ma z przewiewnego materiału, tam może ewentualnie przewiać.

 

Natomiast, ostatnio w stacjonarnym sklepie widziałem te: http://www.decathlon.pl/bluza-na-rower-520-mska-id_8343081.html  za 249 zł. Wisiało sporo i wiele rozmiarów. Ta ma fajny materiał wzdłuż kręgosłupa, przewiewny i gruby. Na pewno oddycha lepiej. Różniły się też rozmiarówką, 500 była luźniejsza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos rozmiarów to trzeba przymierzyć i tyle, wszystko zależy od budowy ciała i dobór zależnie od np. tylko wzrostu może być mocno nietrafiony. Ja też mam 180cm i zwykle najlepiej leżą na mnie gatki 2xl z oferty Deca, bo jestem z tych „mocniej zbudowanych” i że skłonnością do nadwagi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam czy ktoś z kolegów lub koleżanek posiada takie zapięcie lub chociaż oglądał na żywo?

Interesują mnie opinie na jego temat 

http://www.decathlon.pl/zapicie-rowerowe-700-u-lock-id_8331483.html

Nie wiem czy aktualne, ale miałem to w rękach i wydało mi się takie słabo solidnie zrobione. O wiele bardziej polecam dorzucić kilkanaście złotych do ABUS U-lock mini. Bodaj jest w decathlonie za 109zł, a o niebo lepszy. Sam go używam i miałem podobny dylemat. Czasami warto ciut dołożyć,a kupić coś porządnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pytanie o spodenki z szelkami z Deca. W ub. roku jako "porządne i warte swojej ceny" rekomendowane były spodenki (i nie tylko) serii 520. W tegorocznej ofercie ich brak, są produkty linii 500 i 700. 500 w opisie mają "wkładkę piankową", a 700 "wkładkę żelową z insertami". Zatem czy ubiegłoroczne 520 to w tym roku 500 czy 700 i które tym razem są "porządne i warte swojej ceny"?

I jeszcze pytanie o same szelki - są "zwykłe" i "aerofit", czym różnią się te drugie i w czym są lepsze, czy też inaczej - czy w tych "zwykłych" latem nie będzie za ciepło i jednak warto zainwestować w "aerofit"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się z daleka od wszelkich wkładek piankowych w budżetowych ciuchach. Skoro nie ma już 520 to celuj w 700 i wyżej. Tyle, że te ciuchy z Deca opłaca się kupować na wyprzedażach a nie w sezonie.

Szelki aerofit? Do niedawna nazwę aerofit miały po prostu najwyższe serie ciuchów. I tak w każdych gaciach szelki były inaczej wykonane ;) Wszystkie letnie były mniej lub bardziej przewiewne, np. z siatkowego materiału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba przyznać że tegoroczny sezon zimowy nie obfitował w jakieś znaczące i dobre promocję, oczywiście były ale zdecydowanie słabsze niż w roku poprzednim. Odnoszę wrażenie że zdecydowanie mniej produktów trafiło na końcówki serii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o spodenki z szelkami z Deca. W ub. roku jako "porządne i warte swojej ceny" rekomendowane były spodenki (i nie tylko) serii 520. W tegorocznej ofercie ich brak, są produkty linii 500 i 700. 500 w opisie mają "wkładkę piankową", a 700 "wkładkę żelową z insertami". Zatem czy ubiegłoroczne 520 to w tym roku 500 czy 700 i które tym razem są "porządne i warte swojej ceny"?

I jeszcze pytanie o same szelki - są "zwykłe" i "aerofit", czym różnią się te drugie i w czym są lepsze, czy też inaczej - czy w tych "zwykłych" latem nie będzie za ciepło i jednak warto zainwestować w "aerofit"?

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=11350672&id=110179

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ktoś miał z tym tarpem coś do czynienia, bo opinie mocno zróżnicowane? Jak ten materiał?

 

https://www.decathlon.pl/turystyczna-pachta-biwakowa-id_2363223.html

Hej,

 

Akurat używam tej płachty. Przed wodą chroni - nie wiem tylko jak długo. Przed promieniami słonecznymi już nie - wyraźnie czuć pod nim słońce. Na wietrze nie rozstawisz tego, bo zwieje.

Używam trzeci sezon, raz lub dwa razy do roku po parę dni.

pzdr!

 

Sent from my A 9+ using Tapatalk

Nie mogę dodawać paru zdjęć w jednej wypowiedzi - tapatalk informuje, że to za dużo.

 

Poniżej foto jeziora na materiale od spodu ;-)

 

Sent from my A 9+ using Tapatalk

Nie mogę dodawać paru zdjęć w jednej wypowiedzi - tapatalk informuje, że to za dużo.

 

Poniżej foto jeziora na materiale od spodu ;-)

 

Sent from my A 9+ using Tapatalk

Sorry, za bałagan, ale samoistnie mi się dublują posty, a potem widzę, że są scalone w jeden kometrzarz..... Tapatalk i problemy z wi-fi....

 

Sent from my A 9+ using Tapatalk

post-190567-1462188560,0698_thumb.jpg

post-190567-1462188930,4508_thumb.jpg

post-190567-1462189466,6934_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja zawsze mam wątpliwości co do szybkości działania fotochromów ... to nie jest stan 0-1

Lecisz jak wściekły 30 km/h polna drogą w południe lipcowego bezchmurnego dnia i wpadasz w ścianę lasu ...

 

Wszystkie fotochromy jakie dotychczas widziałem albo zmuszają do hamowania tuz przed nagła zmianą warunków oświetleniowych, alternatywnie przejechania nawet kilkudziesięciu metrów "na ślepo" co w nieznanym terenie niekoniecznie jest wskazane.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...