Skocz do zawartości

[sklep] Decathlon - odzież i akcesoria sportowe


MikeSkywalker

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Może mi ktoś wytłumaczyć o co w tym chodzi ?

Mianowicie otworzyłem link z promocją za 49,99 zł

 

http://www.decathlon.pl/kpl-2-opon-mtb-wild-gripr-id_8242725.html

 

i rzeczywiście taka cena widniała i chciałem już zamówić a tu nagle cena zmieniła się na 119, 99 zł ?

Musisz zaglądać, mnie się udało zakupić te oponki za 49,99, od czasu do czasu ostatnio pojawiają się w tej cenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przymierzałem je ze 3 razy w ciągu zeszłego roku, zawsze dochodziłem do wniosku że warto byłoby je kupić za połowę oficjalnej ceny.

Używam starszego modelu, te nowe nawet nie mają miękkich wkładek na nadgarstkach, całe jakieś takie zrobione oszczędnościowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie i innej beczki - czy w Decathlon istnieje możliwość zamówienia/sprowadzenie danego produktu do mojego lokalnego sklepu stacjonarnego ? Czy pozostaje tylko szukać osoby, która kupi coś w innym sklepie i wyśle dany produkt do mnie.

 

PS. Ich infolinia i kontakt przez mail chyba nie istnieją  :icon_confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Posiada ktoś z Was może taki (Polar turystyczny męski Forclaz 20 QUECHUA - Turystyka meska Turystyka, Wspinaczka...) lub podobny polar z Decathlonu? Jak jest z długością rękawów i dopasowaniem do ciała? :)"

 

 

mam taki, krój bardziej męski (szerszy w klatce węższy w talii) rękawy w sam raz, nie są za długie, na klatkę 110cm i wzrost 170cm pasuje L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rzeczywiście, rękawy tego polaru są całkiem długie (rozmiar L na 188 cm wzrostu i szczupłą sylwetkę). Kolejny zakup można uznać za trafiony. :)

 

A takie rękawiczki (http://www.decathlon.pl/rkawiczki-na-rower-500-dugie-id_8219762.html [dawniej seria 500, obecnie bodajże 320]) ktoś z Was nosi? :laugh:  Po raz kolejny zastanawia mnie rozmiarówka (w innych sklepach dla 21 cm obwodu na kostkach palców wychodzi L, a tutaj S). O ile w innych przypadkach wszystko się zgadzało, teraz mam bardzo duże wątpliwości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowałem się na ten plecak:

https://www.decathlon.pl/bukak-rowerowy-500-id_8327932.html

i pierwsze wrażenia bardzo dobre. Solidnie wykonany, kilka kieszonek, przy pełnym bukłaku, jest jeszcze niemało miejsca, spokojnie poza tel, narzędziami, batonami, itp, zmieści się jeszcze wiatrówka, czapka, bułki i puszka coli :)  Jeśli ktoś szuka małego plecaka z bukłakiem (z którego nie czuć plastikiem) to za 59zł to świetna okazja, wg mnie. Największa zaletą jest dla mnie chłodny napój w upalny dzień po kilku godz. jazdy (potwierdzone przez innego użytkownika tegoż plecaka).

Plecak przylega do pleców, przez co będą się pocić (jest wąski), ale nie oczekujmy wodotrysków za tę cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też go kupiłem, za 60zł jest spoko, ale bukłak strasznie zmienia smak wody.

 

no to słabo. ja samej wody nie piję podczas jazdy, w bukłaku będę miał jakiś izotonik, więc mam nadzieję, że nie będę czuł jakiegoś posmaku plastiku.

poza tym, z czasem może wymienię bukłak btwin na bukłak camelbaka czy deutera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam ten model plecaka. Jesli chodzi o pojemnosc, to moim zdaniem nie jest w nim strasznie duzo miejsca. Ściśliwa odzież się zmieści, ale gdy sie tam napakuje wiecej rzeczy, to plecak robi się mocno wypchany.

Prawda jest, że ciało się pod nim poci.

Smak wody z bukłaka mi odpowiada. Może jest lekko inny, lecz bym nie dramatyzował. Dodatkowo woda się grzeje ;-)

Ciężko wysuszyć bukłak....

Zastanawiam się nad kolejnym plecakiem z tej serii, ale nad większym. Niestety są jeszcze za drogie i nie można ich na żywo w sklepie pooglądać.

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izotonik to nie jest najlepszy pomysł do bukłaka - trzeba bardzo dokładnie myć, a i tak w ekspresowym tempie uda Ci się wyhodować w rurce albo ustniku jakieś żyjątka albo grzybki. Z wodą problem jest dużo mniejszy, ale też występuje.

 

Wlewam wodę (smakową) do bukłaka (Source) od chyba 3 lat i jeszcze nic nie wyhodowałem. Dlatego nie zgodzę się z tym stwierdzeniem. 

No chyba, że w tych Decathlonowych tak sie robi :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...