Skocz do zawartości

[sklep] Decathlon - odzież i akcesoria sportowe


MikeSkywalker

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli kupiłeś je świadomie z tą wadą to faktycznie nic Ci reklamacja nie da, ale jeśli kupowałeś je jako pełnowartościowy towar z końcówek serii to myślę, że warto skorzystać z możliwości reklamacji. 

 

Jeśli te spodenki tą wadę już miały - to spróbuj z krawcową ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, chodzi o to że reklamując dostanę zwrot gotówki, a za 65 złotych nie kupię nigdzie  spodenek nadających się do intensywnej jazdy , dlatego napisałem że reklamacja nic mi nie daje.

Ciekaw jestem jak to wygląda w perspektywie czasu, bo już kiedyś coś takiego miałem w sportful grupetto, tam puszczało coraz bardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiada może ktoś takie buty http://www.decathlon.pl/buty-na-rower-mtb-500-czarno-niebieskie-id_8324904.html  i mógł by coś o nich napisać.?

Przymierzam się do zakupu i nie wiem czy to będzie dobry wybór czy może dołożyć do takich http://www.decathlon.pl/buty-na-rower-mtb-520-czarno-biae-id_8315397.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W tej cenie lepiej poszukać sobie jakieś tańsze Shimano w promocji, a jak chcesz już dokładać do tych droższych, to od razu bierz SHM089.

 

Problem jest w tym że zakupu muszę dokonać w deca ponieważ posiadam bon do tego sklepu a za dużego wyboru nie mają niestety... <_< (nie wspominając już o pedałach gdzie do wyboru są 520 albo XT)  ale jakieś shimano się znajdzie tyle że z zapięciem na dwa paski a podobno lepiej mieć trzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

03.jpg

 

Miałem już okazję przejechać się w skarpetach, temperatura w okolicach 22 stopni, po ok 50 km żadnego dyskomfortu. Skarpeta dobrze oddychająca, stopa jak i ona sama pozostała sucha (dodam że nie mam jakichś specjalistycznych butów). Stosunek cena/jakość naprawdę niesamowity, gdyby nie to forum to promocja przeszła by mi koło nosa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się wczoraj w nocy zakupić te białe z czerwonym wykończeniami w cenie 9,98 z przesyłką kurierską 2 pary kupiłem 39-42 oraz 43-45 też dwie pary drugą paczką za pobraniem.

Ogólnie to chwilę wcześniej były jeszcze dostępne te jasno żółte żarówiaste w rozmiarech 39-42 i 43-45 i wziąłem też dwie pary i suma zamówienia w decathlonie wychodziła 9,99 a jak zalogowałem się do banku żeby zrealizować przelew to pokazało 15,98 i jak cofonąłem żeby to zweryfikować to już pokazało, że tego produktu już brakuje.

 

Tak czy siak za 20zł kupiłem 4 pary białych po dwa w rozmiarze to i tak po 5zł za skarpetki stricte rowerowe uważam, że to dobry wynik. W lidlu jakiś stylonowy chłam kosztuje po 13zł... A tu za 5zł fajne skarpetki BTWIN, które przydadzą mi się też do biegania.

 

Pozdrawiam Serdecznie,

Przemek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Może się okazać, że sklep szybko z opcji darmowej wysyłki zrezygnuje.

Na forum może i da się odnieść wrażenie że tych zamówień drobnicy rowerowej jest dużo ale jak się popatrzy na numery kolejnych z nich to dopiero wtedy widać w jakich tysiącach składane są zamówienia w Decathlonie, na jaką kwotę ciężko powiedzieć :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...