Skocz do zawartości

[sklep] adresy sklepów z ubraniami na rower w Warszawie?


DIYaudioPawelS

Rekomendowane odpowiedzi

Go-sport, decathlon, od siebie set sport na obozowej maja dosc spory wybor ubran w roznych cenach. Poszukaj moze czegos z rogelli, ja mam wiekszosc ubran tej firmy i jestem zadowolony. Moze jeszcze tchibo tez mam i jakosc o wiele lepsza niz z lidla i niektorych z decathlonu, znajdziesz je w kazdej galerii handlowej w Warszawie, sa tez outlety w Factory Ursus i Fasion House w Piasecznie. Popatrz sobie na stronie tchibo, to co znajdziesz i Ci sie spodoba, to samo znajdziesz na wyprzedazach w/w outletach, jezeli sie nie sprzedalo oczywiscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukalem sklepow przez google (zaskakujaco trudno zlokalizowac sklepy) i wlasnie zainteresowalem sie rogelli. ceny w granicach 100-150zl sa jak najbardziej do przyjecia ;)

 

go-sport jak najbardziej po drodze ;)

decathlon troche dalej...

na strone set sportu wlasnie trafilem przez google i nawet bym tam potrafil dojechac :D

myslisz ze warto pojechac tylko tutaj?

 

o prosze - dopiero na mapie google ladnie widac sklepy! :D

po drodze jest ich sporo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na obozowa warto pojechac z jednej prostej przyczyny. Maja duzy wybor rogelli i jak chcesz kupic np. w internecie, to tam mozesz sobie zobaczyc, przymierzyc, bo z rozmiarowka od rogelli jest klopot zeby sie zdecydowac. Ja zawsze biore rozmiar wiekszy niz w rzeczywistosci nosze. Nie mowie tu o ubranich cywilnych tylko rowerowych z lidla, tchibo etc. zawsze kupuje l, a z rogelli xl, bo inaczej wygladalbym jak paczek w masle :P Ogolnie rogelli jest dla szczupakow, ze tak powiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Na obozowa warto pojechac z jednej prostej przyczyny. Maja duzy wybor rogelli i jak chcesz kupic np. w internecie, to tam mozesz sobie zobaczyc, przymierzyc
a duza jest roznica w cenie?

jezeli mam zaoszczedzic 20-30zl to juz wole dac im zarobic i tego samego dnia przepocic te spodnie na rowerze :D

 

 

 

Ogolnie rogelli jest dla szczupakow, ze tak powiem
czyli moze podpasowac - dlugi jestem ;)

 

to jeszcze jedno pytanie - warto wydac wiecej na rogelli?

czy moze oszczedzic i kupic w decathlonie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogladalem ubrania na stronie rower i sport. Potem te, ktore chcialem kupic sprawdzialem sobie w secie na obozowej, jak z rozmiarowka itd. i tak nie mieli wszystkiego.

Zamawialem przez znajomego ma duzy rabat u dystrybutora z racji czestych zamowien i tego, ze prowadzi sklep rowerowy.

Wiec cena byla, jak za ubrania z lidla :rolleyes: zakupy robilem hurtowo, bluza, kurtka, rekawiczki, nakolanniki, spodenki i cos jeszcze... Mam te rzeczy do tej pory, jedne w lepszym stanie inne w gorszym, ale wszystkie sie trzymaja.

Co moge powiedziec mialem kurtke accenta za okolo 100zl. Kupilem ja gdy wracalem do domu i rozpadalo sie ostro, po dotarciu do domu okazalo sie, ze ta ala membrana w miejscu styku z plecalkiem (ramiona, plecy etc.) wytarla sie :wacko: Pomijam, ze membrana byla cos jak guma pod cerata, ale wtedy potrzebowalem cos na szybko i do 100, bo tyle mialem przy sobie. Mam teraz tez kurtke awaryjna rogelli uzyta juz pare razy i nic takiego sie nie dzieje.

W jednym i drugim przypadku plecak byl ten sam deuter exp air. Co do ubran z deca na forum sa opinie, ze niektore sa naprawde ok, a po przecenach, to juz w ogole wypadaja naprawde niezle w stosunku jakosc-cena. Podobno jakosciowo nie odstaja od drozszych znanych firm.

Ja z deca mam tylko koszulki i mowiac szczerze takie sobie sa, nie roznia sie niczym o tanszych z lidla.

Mam tez koszulki martes mozna spotkac carrefour w dziale z teksyptyiami na super przecenach najczesciej z 80 na 25-30 i uwazam, ze za ta cene bija na glowe wszystki jakie do tej pory mialem i spotkalem do 100.

Wszystko zalezy od zasobnosci portfela i piorytetow.

Dla mnie w/w ubrania sa ok. niektore nawet nadto, ale dla innych moga byc nie wystarczajace lub kiepskiej jakosc :rolleyes:

Konczac ten esej uwazam, ze warto doplacic do rogelli, ale tez nie wszystkich ubran, bo bluza zimowa nie pamietam modelu ale jakis wysoki, jest tylko 100 pare zl. tansza od endury, a ta z koleji bije ja na glowe parametrami i jakoscia. Znajomy ma jedna i druga stad to porownanie, ze czasami warto doplacic, a czasami nie...

Wazne zeby ubrania spelnialy Twoje oczekiwania i nie rozpadly sie po paru praniach lub uzyciach...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zamawialem przez znajomego ma duzy rabat u dystrybutora z racji czestych zamowien i tego, ze prowadzi sklep rowerowy.
to wtedy ma to sens. na allegro 10-15zl taniej (na tych ktore mnie interesuja)

 

 zapoznalem sie z mapa stolicy i w sobote pojade na dworzec zachodni, stamtad przejde sie do decathlonu i obok jest tez go sport w centrum handlowym...

jak te spodnie z decathlonu mi nie podpasuja to udam sie dalej na obozowa

 

nie wiesz moze czy w sobote ok 9 warto pchac sie z rowerem do SKM?

w tygodniu raczej tloczno :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Skoro aktualnie mieszkasz po prawej stronie Wisły to możesz sobie pojeździć tylo po Pradze Południe i swobodnie ubierzesz się od stóp do głów.
mozesz podac dokladniejsze namiary?

niewiele mi mowi nazwa dzielnicy :/

 

wg google nic poza go sportem tam nie ma z tanimi ubraniami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kobieta jest dorosła więc sama się porusza po mieście :woot:

 

Co do cen...nie wiem... Ostatni raz ciuch rowerowy dla siebie kupiłem kilka ładnych lat temu. :bye2:

Sobotę mam do dyspozycji więc możemy wystartować  o godz 10.00

 

Pisz na priv odnośnie bezpośredniego kontaktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Moja kobieta jest dorosła więc sama się porusza po mieście
i nie ciaga ciebie na zakupy?

chyba tutaj sa jakies inne kobiety bo juz nie raz dziwne rzeczy slyszalem...

 

no to gdzie tobie pasuje sie spotkac?

bo nie wiem czy jechac tam rowerem czy podjechac SKM

 

 

a jakbym jutro na koniec dnia nie pochwali sie zakupem to wiecie kogo szukac! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie podziękowania dla Roberta za "oprowadzenie" po "kilku" sklepach rowerowych

 

Łącznie z dojazdami zrobiłem 70km w mrozie! było rano -3*C a w ciagu dnia ociepliło się do ok 3*C

a ja bez czapki i w za cienkich rekawiczkach :(

 

po przymierzeniu najbardziej polecanych spodni wybor padl na stanteksa tornado http://www.stanteks.pl/pl/oferta/stroje-rowerowe-i-do-biegania/item/81-spodnie-rowerowe-tornado-sr0044

XXL - idealnie lezały na mnie :D

 

rogelli z szelkami to nieporozumienie - za krotkie nogawki! :(

rogelli bez szelek byly juz bardzo fajne, ale niewiele tansze a bez membrany

stanteks z taka membrana http://www.stanteks.pl/pl/oferta/stroje-rowerowe-i-do-biegania/item/80-spodnie-rowerowe-membrana-sr0046 to lekkie nieporozumienie. rozmiarowka OK, ale ta membrana sie nie rozciaga i strasznie szelesci :/

 

szkoda tylko ze kazdy model rogelli mial lepsza wkladke niz stanteksy :(

 

dobrze ze pojechalismy do decathlona - tam nie bylo nic ciekawego :P

wiec tylko utwiedzilo mnie to w przekonaniu do stanteksow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...