Skocz do zawartości

[1500-2000] Jaki rowerek kupić


voytexg

Rekomendowane odpowiedzi

Romet może rzeczywiście nie, ale ten Silverback to już raczej powinien Ci się spodobać :) http://allegro.pl/rower-29er-silverback-sola-4-deore-taper-wyprzedaz-i4706359476.html - zobacz: Tutaj masz taperowaną główkę ramy, możesz założyć w przyszłości o wiele lepszy amortyzator. Ten co jest teraz też nie jest tragiczny (przynajmniej lepszy niż w Krossach i Rometach) - dostosujesz go do siebie perfekcyjnie, wystarczy nabić odpowiednie ciśnienie. Wg mnie w tej cenie nie ma konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem wyczynowym rowerzystą i nie zamierzam aż tak ujeżdżać. Rower będzie służył do dojazdu do pacy, przez miasto, na wycieczki za miasto, oraz do zabrania na wczasy,  jak na razie zbędna będzie wymiana tego amorka.

Chciałbym wybierać coś z tych krosów, które przedstawiłem w pierwszym poście. Którego polecacie może dodać ankietę ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wahasz się między tymi to weź R3. Miałem ten rower w rękach, jego waga nie przeszkadza, na pewno nie w jeździe do jakiej szukasz roweru. Jeżeli będziesz o niego dbał długo będzie Ci służył.

@talento259 jedna z zasad kolarstwa to "wspieraj lokalny sklep rowerowy", nie nakłaniaj na siłę do zakupu w Internecie kogoś, kto tego nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko te krossy to są z kolekcji 2015 także jeszcze nie dostępnej .... i co do ich cen to moim zdaniem pójdą w górę kross w 2014 przesadził z cenami teraz na nową kolekcję je opuścił tylko jest jeden mały problem oni je wyliczali jak $ był po 3 zł teraz jest po 3,30 a prognozy mówią że z końcem roku 2014 a początkiem 2015 $ będzie po 3,50 i taki kurs się utrzyma przez dłuższy czas a wtedy spływają z państwa środka i pobocznych wysepek wszystkie części za które trzeba będzie zapłacić o te 20% drożej i to się musi odbić na cenach w przyszłym sezonie także warto kupić rowery póki są zapasy z 2014 i obecne wyprzedaże

 

moim zdaniem też silver lepszy bo powietrzny widelec a nie sprężynowy uginacz, tarcze 180/160 a nie 2x160 no i sola ma więcej gratów od shimano jak piasty mechanizm korbowy itd na pewno to funkcjonuje lepiej niż JOTECH czy suntour

 

cieszy mnie że inni również dostrzegli to że te rowery to naprawdę świetna oferta na rynku;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@talento259 jedna z zasad kolarstwa to "wspieraj lokalny sklep rowerowy", nie nakłaniaj na siłę do zakupu w Internecie kogoś, kto tego nie chce.

 

Hahah :) Toś dowalił :) Ciekawe. Są dwa sklepy: Kupisz w tym co ten sam rower kosztuje 1500 czy kupisz w takim co kosztuje 1000zł? Nie rozumiem twojego toku myślenia, kompletnie. To sklep walczy o klienta, a nie na odwrót :) 

 

A tak z ciekawości: Jesteś właścicielem sklepu i wymyśliłeś sobie taką zasadę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko te krossy to są z kolekcji 2015 także jeszcze nie dostępnej .... i co do ich cen to moim zdaniem pójdą w górę kross w 2014 przesadził z cenami teraz na nową kolekcję je opuścił tylko jest jeden mały problem oni je wyliczali jak $ był po 3 zł teraz jest po 3,30 a prognozy mówią że z końcem roku 2014 a początkiem 2015 $ będzie po 3,50 i taki kurs się utrzyma przez dłuższy czas a wtedy spływają z państwa środka i pobocznych wysepek wszystkie części za które trzeba będzie zapłacić o te 20% drożej i to się musi odbić na cenach w przyszłym sezonie także warto kupić rowery póki są zapasy z 2014 i obecne wyprzedaże

 

moim zdaniem też silver lepszy bo powietrzny widelec a nie sprężynowy uginacz, tarcze 180/160 a nie 2x160 no i sola ma więcej gratów od shimano jak piasty mechanizm korbowy itd na pewno to funkcjonuje lepiej niż JOTECH czy suntour

 

cieszy mnie że inni również dostrzegli to że te rowery to naprawdę świetna oferta na rynku;)

 mylisz się , już są dostępne, właśnie byłem dzisiaj w sklepie i zamówiłem, co do ceny nic nie idzie w górę cena jest jak na stronie kross, do tego dostaję rabat na akcesoria 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem wyczynowym rowerzystą i nie zamierzam aż tak ujeżdżać. Rower będzie służył do dojazdu do pacy, przez miasto, na wycieczki za miasto, oraz do zabrania na wczasy,  jak na razie zbędna będzie wymiana tego amorka.

Chciałbym wybierać coś z tych krosów, które przedstawiłem w pierwszym poście. Którego polecacie może dodać ankietę ?

 

Jeśli ma to być rower do jazdy do pracy i po mieście to nie będzie on zbyt wygodny ze względu na geometrie ramy. Ile masz wzrostu jeśli można zapytać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...